16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık

fener lige tamamen havlu attı diyebiliriz

Ligin 14.haftasında 25 puanları var kalan 20 haftada 15 galibiyet alsalar bile toplam puanları 70 oluyor. Bu yıl 70 puanın şampiyonluk için yeterli olacağını düşünmüyorum.

osmanlı macında yenilmeyelim 1 puan alalım o bile bence şimdi degerli oldu

jor 10 kisi savunmamı yapar napar bir zahmet zencilere formül bulsun

Şu fake hesaplar yüzünden forumda benden başka herkes tek kişinin fake i bir ben bir de o var gibi hissediyorun.uzaylıların kaçırdığı masum dünyalı karakter gibi oldum,kalan her şeyi sorguluyorum ,etmeyin

Hani Aldulkerim objectif yorum yapiyordu birakin bu ayaklari yahu adam fenerbahceye olursa devam olur diyor.

Birakin Apo'yu ovmeyin birdaha gormuyeyim.

futboldan anlamiyor , bosa konusuyor apo .. hakemligin en basit kurallarindan biridir bu pozisyonlar , defalarca yazdim 1 saattir .. topun ayak ya da kafa ile oynama hacmi icinde oldugudur kriter

benzer bir problem , alex in ve semih in degaj esnasinda calmaya calistigi toplarda da olmustu ve surekli "ne var bunda" denirdi , fakat bu da basit bir karardi , tartisilmasi bile yersizdi

bjk 32
Gsmiz 29
fb 25

2 kuş ekiple de Arena'da oynayacağız. 2 galibiyet yazalım kulübümüze, bjk'de içerde fb ilen berabere kalır. Bu durumda gsmiz 35, bjk 33, fb 26. Şampiyonluk hayırlı olsun.

Ulan bu apo derin futbolda nekadar boş konusuyor ya, yok boyle kural olmaz diyo, bi insan bu kadar mal olabilir. Ulan kural var, kurala gore oynican tabiki, herkes birbirinin kafadsina rövasata atsin o zaman. Avrupaya gidince at böyle golu, sonra onlarada söyle böyle kural mi olir diye, kıçıyla gülerler. Harbi sinir oldum, biri şuna futbolun kurallarinin oldugunu hatirlatsin.

Maçın özetini şimdi izledim , bu kadar ağlama olmaz arkadaş. Yok neymiş 3 penaltı 1 gol verilmemiş .

~ ilk penaltı pozisyonunda antalyaspor lu adam vücudunu sow un önüne koyuyor basketbolda bile hücum faul verirsin o pozisyona ,

~ ikinci penaltı pozisyonunda diego bildiğin topa dokunuyor ve top sağa doğru uzaklaşıyor göz göre göre

~ üçüncüde ise antalyaspor lu adam formadan ufak bi tutma yapmış ama katiyyen çekme vs yok. O tutmayla düşecek adam gitsin başka bir spor dalıyla uğraşsın

~ sow un röveşatasında da ilk izlediğimde gol nizami demiştim ama yakın çekimde kafaya darbe geldiği net belli oluyor. Yüzde 60 verilmez bence

Son düzenleme:
1 ve 4 e katiliyorum , gol icin yuzde 60 filan da olmaz , 100% faul . tartismasiz faul

fakat diger iki pozisyonda ayni dusunmuyorum . alper in cekilmesi , az ya da cok , fakat uzun sureli ve daha onemlisi tek tarafli bir cekme var . sikintili pozisyon ,karsilikli bir hareket yok, cok evvelce bir rize maci hatirliyorum , 2003 filan , kursat diye bir rizeli oyuncu bizim eski 9 numaraliyi cekmisti , sadece iki parmakla formayi tutmustu ama penalti verilmisti , dogruydu , az cekme cok cekme olmaz , eger az cekmenin oyuncuyu engellemeyecegini dusunuyorsan HIC cekmeyeceksin .

diger yandan sow diego pozisyonunda , diego topa vurmadan once sow un topa vuracagi veya topu vurus icin durtecegi ayagina onceden mudahalede bulunuyor

benim gorusume gore 13 haftadir ilk kez sonuca etkili hakem hatalari fenerin aleyhine oldu , bizim en az 3-4 macta delirmemize sebep olan maclardan biri de bunlarin basina geldi ,darisi bjk nin basina artik bekliyoruz hasretle

Czf25atXUAESK2u.jpg

Üst Alt