17/18 H:21 | Başakşehir 0-2 Fenerbahçe | MS | 11 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligin dengesi için..
Bizim asalak futbolcular için az da olsa bi şans gülmesi için..

Fb nin yenmesi gerek..

Eğer başakşehir yenerse fb için şampiyonluk biter başakşehir i sittim sene yakalayamayız

Bu ligde fenere en fazla ters gelen ve feneri en rahat yenen takım Başakşehir. Başakşehir kadar fb’ye ters gelen bir takım daha yok. Bakalım bu defa ne olacak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beraberlik bizim için iyi olmaz çünkü artık aramızda 2 puan fark var. 1 puan alırsalar kazansak bile 2li averajdan dolayı geçemiyoruz. (Arenada başak’ı 4-0 yenemeyeceğimize göre)

fener büyük maçlarda iyi oynar,onların sıkıntısı görece kolay ekiplere karşı gol atamamaları. eger avcı bana beraberlik yeter derse kontralardan çok kolay bir galibiyet alabilir başakşehir fakat avcı kazanmaya çıkarsa o zaman maçın sonucunu öngöremiyorum...

Son düzenleme:
Biz kazanamadıktan sonra her hafta oynasalar yine boş.Hep cepten yiyip,avutuyoruz kendimizi.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beraberlik bizim için iyi olmaz çünkü artık aramızda 2 puan fark var. 1 puan alırsalar kazansak bile 2li averajdan dolayı geçemiyoruz. (Arenada başak’ı 4-0 yenemeyeceğimize göre)

antalyaya 4 atabilirsek genel averajla liderlik geliyo zaten şimdilik.basaksehir bi sonraki maçta puan kaybeder,puan olarakta avantaj saglarız

Fenerliyim bu mac.Beraberlik iyi olmaz.
.
6cd03d2c92c605edb304edd4e9ff0ac7.jpg

Üst Alt