#17 Derrick Köhn - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

Kötü aga bu adam kabul edelim. Yedek sol bek olur seneye yerine adam bakıyorlardır diye düşünüyorum bu sene iyi kötü idare etti. Levent mercan gelse bu arkadaş gitsin levent yedek olsun yedek için de lüks.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne bekliyorsunuz sol bekten mesela? Davies gelse yine cop ilan edersiniz habire ileri ciktigi icin o yuzden burada yazilanlarin 90% komik/mizah diye dusunup geciyorum malum herkes futbolcudan anliyor(!).

Sen once takim halinde defans yapmasini ogret takima, sonra kim defans yapamiyor anlariz. Bek mevkisi icin kimse elit bir isim beklemesin sen Real Madrid falan degilsin alacagin oyuncunun az cok kumasi/kalitesi ve fiyati bellidir. Abartmaya da gerek yok..
Ne savunması iyi ne hücumu.
Taş gibi bek değil adam kaçırma, kolay çalım yeme, pas arası yapamama vs bir sürü açık defoları var.
İyi hücumcu bek te değil.topla driplingi vasat üstü ama karar verme zamanlama pas kalitesi vs baya baya kötü.
Ben 12 yabancı hakkımdan birini köhn de aslan kullanmazdım mesela.

İlk geldiğinde çok iyiydi ancak özellikle savunmada çok hatalı işler yapıyor. Hücumu da düşüşte. Oyuncuyu çöpe atamam ama kendisine gelmesi gerekir.

G702 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne ileride ne geride hiç beğenmedim bu maç.
Kaç tane çizgiye indin, nereye çeviriyorsun birader topları?
Tekte içeri çevireceği topta dahi halen koşma derdinde ulan saha bitti daha nereye gidiyorsun.

Savunması çok kötü, çok pozisyon veriyoruz bunun yüzünden, bize savunmada iyi olan bir bek lazım, leş ligimizde sorun yok idare ederiz ama şampiyonlar liginde elek ederler bu beklerle bizi.

Güzel toplar attılar iyi kullanamadı savunma zaafları zaten belliydi de hücumda da aksayınca çekilmiyor hiç.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoca cok illerde kullaniyor kendisini savunmasi cok iyi olmayincada baya bocaliyor, level atlamak istiyorsa defansini ciddi anlamda gelistirmesi gerek

bundan önceki maçlarda da zaman zaman tökezlemesine rağmen iyi bir kamp ve okan buruk dokunuşuyla sol bek problemini çözdüğümüzü düşünüyordum.

bu maç baya düşündürdü. kötü bir günündeydi diyip geçilecek bir oyun değildi bence.

İCK iyi ki sakatlanmış ama şu fecahat Cengiz’i bile durdurabilir mi emin değilim bugünkü maçı izledikten sonra
Can Keleş her seferinde maymun etti Köhn’ü maalesef ve birçoğu pozisyon alma veya hiç müdahale dahi etmeme hatasından oldu
Ha biraz Abdül’ün Markao sorunu ve kademe yardımının eksik kalmasından da kaynaklandı ama yine de çok kötüydü
Hatta ofansta çıkışlarda da saçmaladı ara ara

Üst Alt