#17 Nicolò Zaniolo | Aston Villa'da Kiralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Nicolò Zaniolo | Aston Villa'da Kiralık

bi sürü premier lig kulübü istiyor adamı. öyle dediğin gibi olsa istemezler bence
Hocam yapma etme Premier Lig takımları ne oyunculara ne paralar verdiler.

Cenk denen orta sınıf oyuncuya 23 milyon € verdiler. Gözünüzü seveyim bunu kıstas olarak almayın.

Adamların küme düşen takımlarının yayın gelirlerini biz 2 sezon CL'ye gitsek kazanamıyoruz.

Oradan gelen tekliflere bakıp almak saçmalık yani. Neyse bana göre net çok çok büyük risk.

Zarar ettirme olasılığı %80. Benim şahsi fikrim gönderirken umarım verdiğimiz parayı çıkarırız... Yoksa büyük mıçtık.

Cenk denen orta sınıf oyuncuya 23 milyon € verdiler. Gözünüzü seveyim bunu kıstas olarak almayın.

Adamların küme düşen takımlarının yayın gelirlerini biz 2 sezon CL'ye gitsek kazanamıyoruz.

Oradan gelen tekliflere bakıp almak saçmalık yani. Neyse bana göre net çok çok büyük risk.

Zarar ettirme olasılığı %80. Benim şahsi fikrim gönderirken umarım verdiğimiz parayı çıkarırız gönderirken...
cenk o dönem şov yapmıştı cl de normal yaşı da gençti

Zarar ettirme olasılığı %80. Benim şahsi fikrim gönderirken umarım verdiğimiz parayı çıkarırız... Yoksa büyük mıçtık.
tamam da kronik adama kimse para vermez. tetkikleri olumlu demek ki

bu transfer biraz da reklam oldu bizim için. böyle şeyler gerekiyor seviyeni yükseltme hedefin varsa , sonuçta risk almadan yükselemezsin...

cenk o dönem şov yapmıştı cl de normal yaşı da gençti
Cenk ilk aklımıza gelen örnek. Bunun Fulham Seri 25 milyon € örneği var bilmem kaç tane baksam örnek bulurum sana Vasfi.

Olay burada verilen örnek değil bağlanan paramız ve ön görülen 35 milyon € satsan bile kasana max. 7.5 milyon € giriyor olması.

Neyse daha fazla konuşmayacağım görüşüm bu. Umarım ben yanılırım.

bizim ndiaye veya trezege de ne paralara gitti dimi adamlar para saçıyor

Benim ana dilim aslında Italyan, çift vatandaşlı olduğum için.

Italya ligini iyi takip ediyorum.

Romalılarla arası baya bozulmuştu son dönemde.
Bide Zaniolo, Icardi gibi kızlarla baya sorunlu bi tip.
Muhtemelen çoğu kişi bilmiyordur ama Zaniolo babadır. Oğlu (Tommaso) var yani ama oğlunun annesiyle problem yaşamıştı. Zaten evli bile değiller.
Zaniolonun anneside problemliymis ve devamlı sorun çıkarıyormuş. (Francesca Costa)

Romalılarla sorun yaşamasının ana sebebi transfer sürecindeki Zaniolonun tutumu, özel hayattaki problemleri ve ikinci sakatlıktan sonraki dönem pek iyi dönmemesi. Ama yetenek olarak kimse bişey diyemez. Bu ligin çok çok üstünde.

Burukta olsa çok mutluyum. Burukluğumun sebebi tabiki Zani değil. İnanmak hala cok zor geliyor. Nicolo Zaniolo gibi 2 sene içinde İtalyanın en büyük oyuncusu olsa şaşırmayacağımız kalitede bir on/sağ ön oyuncusunun bizi tercih etmesi çok büyük bir vizyon. A class bir oyuncu. Umarım her şeyin yoluna girdiği günlerde Zaniolo Mertens Kerem Icardi 4lüsünü SAĞLIKLA izlemek nasip olur. Hoşgeldin Signore..InCollage_20230206_003426156.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

9qmpt2e.jpg

Üst Alt