#22 Hakim Ziyech - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#22 Hakim Ziyech

Epey ısındım kendisine. Mental sorunları net var kendini futbola verseymiş bizde falan oynaması mümkün değil realin city'in topçusu olurmuş bu acayip bir şey.

Epey ısındım kendisine. Mental sorunları net var kendini futbola verseymiş bizde falan oynaması mümkün değil realin city'in topçusu olurmuş bu acayip bir şey.
Çok üst düzey adam gerçekten Sneijder sonrası ilk defa bu kadar teknik bi adam gördüm takımda ben feghouli falan vardı bi ara ama bu herif çok başka seneye daha iyi olur

Bireysel olarak çok iyi ama pres futbolunda net olarak sırıtıyor ona pek yapacak bir şey yok gibi tek seçenek ona göre bir sistem bulmak lazım.

Doğru değil bu, hem Ajax hem de Fas çok kuvvetli pres yapan takımlar

Tempo kazandıkça kusursuz bir parça olacaktır
Bazılarının ön yargılarının aksine, gayet de oyun dsiplinine sadık kalan bir oyuncu aslında. Maç temposunu halen kazanamamış olmasını dikkate almak gerekiyor; seneye daha verimli olacağını umuyorum. Golü atması veya kaçırması şans işi bir noktadan sonra...

Zor bir maçtı yine de elinden geleni yaptı diyebilirim.

Berkanın golüne sonunda vurabildin deyip emoji atmış reis 🤣

Muhtemelen birçok şutör oyuncumuz kendisi ile sohbet edip feyz almaya çalışıyor , Berkan , Kerem eminim konuşuyordur

Üst Alt