3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 5-1 Dersimspor | M.S | 25 Ekim | A Spor

Geçen sene bittiğinde bu takıma ilk muslera sonra sinan yazılıyordu şimdiki hale bak bruma da ne yaşadıysak tam tersini sinan yaşattı.

Cok özel yetenekleri var bence. Müthis bir patlama gücü var. Cok cabuk süratleniyor vs. Yani alan buldugunda cok etkili olur gelistikce.

Sorun su ki, Galatasaray bos alan bulan bir takim degil. Kontraatak takimlarinin yildizi olabilecek biri Sinan. Tabi gelistikce.

Kapanan takimlari acacak teknik özellikleri yok Sinan´in. Podolski´ye benzer özellikleri var.

Ben aslinda Sinan´in da iyi bir forvet olabilecegini düsünüyorum Burak misali.

yabancılar genc yeteneklerini gelecek gördükleri oyuncuları kiralama işini çok iyi yapıyorlar bizse mal gibi elimizde harcıyoruz

sinan linnes ve yıllarca emre çolak

Tas gibi takım bodrum.
Bok atmayalim ltfn

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bok atmıyorum da bilmiyorum bodrumu ama taş gibi takım olsa ne yazar , polyannacılık yapıyoruz böyle maçlarda.

he keyifle izledim mi izledim hanımın dizi vardı kumandayı vermedim , şimdi kanepede yatacağım.

ama adana şansa bir gol bulur kapanırsa mal gibi bekleriz 80. dakkayı gol atacağız diye, objektif olmamız lazım.

bok atmıyorum da bilmiyorum bodrumu ama taş gibi takım olsa ne yazar , polyannacılık yapıyoruz böyle maçlarda.

he keyifle izledim mi izledim hanımın dizi vardı kumandayı vermedim , şimdi kanepede yatacağım.

ama adana şansa bir gol bulur kapanırsa mal gibi bekleriz 80. dakkayı gol atacağız diye, objektif olmamız lazım.
Defans hattını serdar - hakan olarak, orta sahayı de jong - tolga olarak oturtursak zor gol yeriz. Ve bruma - podolski ile kolay gol atarız. Takımın sadece oturması lazım. Trabzon maçı aslında istisna oldu, biz o stadda dolu tribünler önünde böyle kazalar çok yaşadık.

T@patalk ????

Son düzenleme:
İyi oynadık ama rakip dersimspor da bir espirisi yoktu,de jong leşcuktan çok daha iyi iş yapar,poldi her zaman ki gibi fişek.Sinan yedeğe devam josuede öyle.

14639757_1410713858974094_9021963027705848927_n.jpg

Josueyi ilk yari begenenler ikinci yari sirf golu.kacirdi diye kotu diyolar ulan bu adam oyun kurucu gol kacirsada olur onemli olan takimi pozisyona sokmasi haa bu mac olcu degil derseniz bisey diyemem ama adam sirf gol kacirdi diye bundan bisey olmaz yeaaa denmez cok cabuk ve cok kolay adam harciyonuz

Son düzenleme:
Şimdi geldim staddan, maçı kaçırdım bu yüzden.

Poldi 3 tane atmış. Nasıl oynadık, özel birşey oldu mu? Ve en önemlisi özet var mı özet?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt