#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 265 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2-3 takimi birbirine kırdırdık mı rekor kirabilir bu çocuk.
Avrupa sampiyonasında yanarsa tutamayız maalesef.
United falan çökmeli 40 milyona bu herif gibisini bulamazlar.

Kurulacak takıma göre tutabiliriz avrupada başarı istiyorsan barışı 1 sene daha kesinlikle tutmalıyız. Barış gibi bir futbolcuyu biz bonservis verip alamayız elimizde tutmamız önümüzdeki sene için çok çok önemli

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Barış Alper topu tekte alıp vermeyi, hızlıca topla vedalaşmayı öğrensin. Türk futbol tarihinde hiçbir oyuncunun yaklaşamayacağı seviyede bir piyasası olacaktır. Adamı izlerken ben yoruluyorum, ulan Barış Alper de amma yoruldu var ya diyorum adam düşüyor kalkıyor devam ediyor

Agresyon gerekmeyen durumlarda sakin kalıp enerjisini daha verimli kullanmak konusu dışında görebildiğim pek bir defosu kalmadı ki o dediğim de üst düzey maç oynaya oynaya gelişebilecek bir husus. Tavanına halen tam ulaşmadığı kanısındayım. Çok tatmin edici bir teklif gelmedikçe (Min. 30) bir sezon daha kalmasını isterim. Seneye 25 olacak, büyük transfer için ideal yaş...

Ha, hiçbir zaman Ribery gibi bir 'şeytan' olamayacaktır da onu da başarsa 300 milyon zaten; buna göre düşünmek gerekiyor...

Muazzam bir performans sergiliyor

Hatta sezon basinda Zaha transfer edildiginde taraftarin beklentisi suan baris’in sergiledigi performans idi

Zaha dan beklerken Baris cikti ön plana

Helal olsun

Kurulacak takıma göre tutabiliriz avrupada başarı istiyorsan barışı 1 sene daha kesinlikle tutmalıyız. Barış gibi bir futbolcuyu biz bonservis verip alamayız elimizde tutmamız önümüzdeki sene için çok çok önemli

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cash 40 milyon euroya yanına olivierayı bonus veririz :asd:

Aston villa forumunda başlığı var,başka forumlarda da vardır

5 mevkide oynayabilmesi,yaşı ve fizik gücüyle iyi hypelandı,şlde amrabatı daviesi,süper ligde herkesi,milli takımda gvardiolu falan paket etti,iyi bi avrupa şampiyonasıyla 35-40 milyonu görecek

Ama malesef keçiörengücünün %20 payı varmış 40m na satabilirsek 8m eurosu onlara gidiyo inanılmaz fazla bir rakam bu

Nasıl olacak bilmiyorum ama elde tutulmasını çok istiyorum. Barış Alper için önünde çok önemli 2 tane turnuva var, Euro 2024 ve Şampiyonlar Ligi

Bu 2 turnuvada boy gösterdikten sonra Barış Alper için çok daha büyük bonservis bedellerini çok daha büyük takımları konuşuyor oluruz. Üstüne üstlük Barış Alper'i şu fizik kalitesi ve atletizmiyle Avrupa arenasında boy gösterirken izlemeyi çok istiyorum

Hiçbir Türk oyuncunun yanına yaklaşamayacağı bir fizik ve atletizm kalitesi var

Aston villa forumunda başlığı var,başka forumlarda da vardır

5 mevkide oynayabilmesi,yaşı ve fizik gücüyle iyi hypelandı,şlde amrabatı daviesi,süper ligde herkesi,milli takımda gvardiolu falan paket etti,iyi bi avrupa şampiyonasıyla 35-40 milyonu görecek

Ama malesef keçiörengücünün %20 payı varmış 40m na satabilirsek 8m eurosu onlara gidiyo inanılmaz fazla bir rakam bu
kiralama seklinde yapip paranin bir kismini o sekilde alsak yirtabilir miyiz acaba?

Üst Alt