Abdülkadir Ömür, Kerem Aktürkoğlu ve Umut Meraş, İsviçre Maçı Kadrosuna Alınmadı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdülkadir Ömür, Kerem Aktürkoğlu ve Umut Meraş, İsviçre Maçı Kadrosuna Alınmadı

4 5 yeseler umrumda değil. Bu benim milli takımım olamaz bu yobazlarla
Çocukların, federasyonun ya da teknik heyetin hatası değil ki bu. Teknik direktör hatası sadece. Tek bir yobaz var o da Şenol Güneş. Çoğul ek kullanmak yanlış. Adam yardımcılarını iyi seçseydi, taktik olarak takımı iyi hazırlasaydı iyi geçirirdik turnuvayı. Bu kadar basit. Teknik heyete de yazık. Şenol Güneş adamları büyük yükün altına soktu. Küme düşmüş takımın analisti isen ve Şenol Güneş seni milli takıma çağırsa koşa koşa gidersin elbette. Yapamayacaklarını bilseler bile "Aaa biz yapamayız bizim kalitemiz yetmez. Siz başka bir takımın analistini çağırın" demez kimse. Bunu düşünecek insan Şenol Güneş olmalı. Bu takım bir anda 180 derece döndüyse tek sorumlu Şenol Hoca'dır.

Çocukların, federasyonun ya da teknik heyetin hatası değil ki bu. Teknik direktör hatası sadece. Tek bir yobaz var o da Şenol Güneş. Çoğul ek kullanmak yanlış. Adam yardımcılarını iyi seçseydi, taktik olarak takımı iyi hazırlasaydı iyi geçirirdik turnuvayı. Bu kadar basit. Teknik heyete de yazık. Şenol Güneş adamları büyük yükün altına soktu. Küme düşmüş takımın analisti isen ve Şenol Güneş seni milli takıma çağırsa koşa koşa gidersin elbette. Yapamayacaklarını bilseler bile "Aaa biz yapamayız bizim kalitemiz yetmez. Siz başka bir takımın analistini çağırın" demez kimse. Bunu düşünecek insan Şenol Güneş olmalı. Bu takım bir anda 180 derece döndüyse tek sorumlu Şenol Hoca'dır.
Federasyonun başındaki öyle benim için. Gelsin takımla antrenman yapsın. Sanki yerine oynayanlar tarih yaziyor

Olaya tersten bakıyorum, Keremi fatih hocada pek tercihetmiyordu hatta 1 gol attığı maçtan sonra bile oynatmadı. Şenol hocada oynatmıyorsa sebebi olmalı. Yetwnekli olduğu golü kokladığı çok belli ama fizik olarak eksikleri var kolay top kaybı yapıyor belki sebep bunlardır.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Instagraminda profil resmindeki milli takımlı formasını galatasaray formasıyla degistirdigi icin almadiysa bisi bilmiyorum.
Egoluk, kolpalık
Fatih Terim komplesi
Çakma filozof..

Olaya tersten bakıyorum, Keremi fatih hocada pek tercihetmiyordu hatta 1 gol attığı maçtan sonra bile oynatmadı. Şenol hocada oynatmıyorsa sebebi olmalı. Yetwnekli olduğu golü kokladığı çok belli ama fizik olarak eksikleri var kolay top kaybı yapıyor belki sebep bunlardır.

11 oynamasin onuda anlarım. Kadroya almıyor yedekten de sokmuyor HERIF. Bıraksınlar bu işleri.

Renktas bizim takımda kesik yemeside haksızlıkdir fakat milli takımda cengiz under dışında hızlı kanat oynuyabilecek tek adam kerem. Ayrıca son oynanan hazırlık maçında adam resmen çılgın attı. Bahsedilen Rıdvan dorukhan kalıyor. Kerem alinmiyorsa, bunu yapan kişi komisyoncu ve Galatasaray egosu her yanına işlemiş gereksiz biridir bizim için

Federasyonun başındaki ne senin için hocam onu anlamadım. Kim gelsin takımla antrenman yapsın? Kimin yerine oynayan kimler tarih yazıyor? Gerçekten anlamadım biraz daha açıklayıcı yazabilir misin?
Bu herifin başarılı OLMASINI istemiyorum Gs a düşmanlık yapan herkes telef olsun istiyorum. Göz göre gore düşmanlık yapıyorlar bize. Benim milli takımım şu an GALATASARAY.

Her başarılı gozuktugunde sahada çok saldıracak bize. Defolup gitmelerini istiyorum

Tamam bak işte insanlar da diyor ki "Madem oynatmayacaksın neden aldın kadroya?" Sırf "Galatasaray'dan oyuncu yok" demeyelim diye Taylan ve Kerem'in kadroya alındığını herkes biliyor. Mesela Kerem yerine Halil Akbunar, Taylan yerine Mahmut alınabilirdi. Madem aldın o çocuklara yazık etmeyeceksin.

Yedekten en fazla şans bulan Keremdi bu sene.

Burda kadroda dahi yoktu 2 maçta.

Bu herifin başarılı OLMASINI istemiyorum Gs a düşmanlık yapan herkes telef olsun istiyorum. Göz göre gore düşmanlık yapıyorlar bize. Benim milli takımım şu an GALATASARAY.

Her başarılı gozuktugunde sahada çok saldıracak bize. Defolup gitmelerini istiyorum
Zaten başarılı olamıyorlar da 2023 öncesi maalesef bu düzen değişmeyecek. Bize saldırmalarının sebebi de biziz yine. Sen gidip "Cımırbişkinim cımırbişkinim" deyip Nihat'a bir alternatif aday çıkarmazsan olacağı bu. Ben burada Mustafa Cengiz yönetiminden başkasına kızmam. Sen nasıl bu adamın seçilmesine göz yumarsın?

Söylediğin herşeyi şu an tüm milli takım yapıyor zaten. Sürekli top kaybı ve fizik olarak yetersiz hepsi. Elinde kanat olarak tek formda topçu kerem ve oynatmiyorsa art niyet ararım ben bu işte.

Zaten başarılı olamıyorlar da 2023 öncesi maalesef bu düzen değişmeyecek. Bize saldırmalarının sebebi de biziz yine. Sen gidip "Cımırbişkinim cımırbişkinim" deyip Nihat'a bir alternatif aday çıkarmazsan olacağı bu. Ben burada Mustafa Cengiz yönetiminden başkasına kızmam. Sen nasıl bu adamın seçilmesine göz yumarsın?
Yav birde destek oluyorlar. O sinir bozucu.

Baştan aşagıya türk futbolu bok demek istiyo yani
Bu milli takım gayet de başarılı bir milli takım. Euro 2020 elemelerinde iyi oynadıklarında da aynı federasyon ve aynı teknik ekip vardı. TFF kulüp takımları açısından berbat bir TFF ama milli takımlar açısından geçtiğimiz bir sıkıntıları olmadı. Bu takımın bu hale gelmesinde TFF'nin falan suçu yok. Şenol Güneş tek sorumludur. TFF kulüpler açısından ise tarihin en kötülerinden zaten o konuda kimse bir şey diyemez. Zaten bir TFF düşünün ki yönetiminden hiçbir kulüp memnun değil. Beşiktaşlılar "Limitimiz neden bu kadar düşük?" diyor. Fenerbahçeliler desen zırvalıyorlar yine bir şeyler ama memnun olmadıklarını herkes biliyor. Biz desen zaten kanlı bıçaklıyız. Eee Trabzon başkanı bile yabancı sınırı sonrası transferin zorluğundan bahsedip eleştirmedi mi? Bu kadar kötü bir federasyon yönetimi belki bir tek Yıldırım Demirören zamanında vardı. Yani genel olarak Türk futbolu baştan aşağıya bok evet ama milli takım oyuncuları ve Şenol Güneş'in ekibine dahil ettiği gariban alt seviye personellere ben bir şey diyemem. Bunun sebebi de dediğim gibi bu çocuklar zaten fıstık gibi oynuyorlardı düne kadar. Şimdi bu turnuvaya hazırlanamadılarsa bu onların kötü olduğu anlamına gelmez. İstediğimiz kadar kendimizi aşağılayalım, aşağılık kompleksine girelim ama bu takım Galler'den falan kat kat daha iyi bir takım beyler. O rezil futbolun tek sorumlusu Şenol Hoca. Ekibe ise zaten bir şey diyemem çünkü bu şöyle bir şey. Sen Konya Selçuk Üniversitesi'nde bir öğretim görevlisisin ama seni Cambridge'den çağırıyorlar bir sabah sebepsiz yere ve aynı dersi orada vermeni istiyorlar. Yapamayacağını ve seviyenin yetersiz kalacağını bilsen bile ilk uçakla oraya gidersin. Burada suçlu Cambridge Üniversitesi'nden başkası değil. Burada da durum aynısı.

Uzun oldu ama bu konularda ben de çok doluyum kusura bakma renktaş. :)

Üst Alt