AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 D Grubu M:2 | Fenerbahçe 0-3 Olympiakos | MS | 30 Eylül

oly geçmişine baktım da iç sahada elinden pek kurtulan olmamış milanı 3 1 yenmişler bayerne 3 2 kaybetmişler 2008de real ile 0 0 kalmışlar. aslında küçümsüyordum oly diye ama hep şl ye ya da alye katılmış ve başarılı da sayılır. iç saha performansı korkunç. burda 3 attılar bi de karşı karşıya kaçırdılar. orda çok fena olur. fener tribünleri boştu ve insancıldı. ama yunanlar türk kini ile dolu. atina pirede bunları çiğ çiğ yerler

Oly’nin 22 numara mukemmel topcu

Orta saha oyuncusu ve sirti dönük topla dönüsleri ust seviyeydi topu olumlu kullandi herzaman

Takip etmekte fayda var

Gülüyoruz eğleniyoruz ama ülke puanı olarak hemen bir arkamızdaydı bu yunanlar şimdi muhtemelen geçtiler bizi. Ülkenin yüz karası fenerbahçe. Ne zaman sana gerek kalsa hep böyle b.k edersin

yav bari yenildiniz keşke 4. golü de yeseydiniz karşı karşıya, adam hat trick yapacaktı atsaydı 0-4 iyi bir skor olurdu.

bu arada yunanistan geçti tr'yi. konferansta da takımları var. paok mu aek mı ne var. tam hatırlamıyorum

atina'da bir çok büyük takım oly'nin elinden kaçamamış. içerde baya agresifler. Bayern bile paçayı zor kurtarmış 3-2 ile. Bence orda daha fena sonuç çıkacaktır

Üst Alt