⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:3 | Lokomotiv Moskova 0-1 Galatasaray | MS | 21 Ekim

Şu organize atağın keyfi bi başka. teşekkürler GS teşekkürler FT

Adım gibi eminim burda marcao yerine başka biri olsa, alparslan ya da luyindama mesela, tekte nelsson'a atmak yerine topla önce sola döner, orda pas opsiyonu bulamayinca da geri dönüp topu musleraya atardı, bu oluşan pozisyonu hayal bile edemezdik. İyi futbol işte iyi adamlarla oynanır, ki bizim oynamak istediğimiz oyunda bunun ekstrası lazım. İyi bir iq & ortalama üzeri top tekniği.

33 yasindayim Allaha cok sukur futbolda oynadim futbolda izledim. Ajax gibi bir takimi izliyorum her hafta. O yuzden bugun harika oynadik diyenlere guluyorum. Futbol dedigin aynen sporting - besiktas veya ajax - dortmund maci gibi.

Adamlarin sutu olmasa da pozisyonumuz yoktu 65e kadar. Onlar bizden iyi oynadi o dakikaya kadar. Degisiklikler iyi guzel ama bu herzaman tutmaz.
Her futbol oynadim diyen kendini prof saniyor zaten.Adamlar top filan oynamadi .Bizde iyi oynamadik ama Bizim ligde cok onemli macimiz var.son 10 dakika top oynadik ondada cozduk adamlari.Hem o kadar yorulmadik hemde 3 puan aldik daha ne olmasi gerekiyordu .

Twitter da ve forum da bazi genclerin ilk yari daki oyun planina etmedikleri laf kalmamistir mesela özelikle forum da okuduk

Yaslari yetmedigi icin büyük ihtimal bilmiyorlar Ama tarihimizin en Iyi takimi olan 2000 takimi ile uefa kupasinda Deplasman da düne benzer oyun oynadigimiz cok oldu

Mesela bologna maci

Diagne girene kadar çok kötü bir futbol. Karşımızdaki rakip çok kötüydü bir kere bunu kabul etmek gerekiyor yani Alanya veya Konya'dan fazlası olan bir takım değil an itibariyle. Hücumsal anlamda bu kadar yetersiz olmak, 2 top yapamamak kabul edilebilir değil maalesef bu orta saha ile bu gemi yürümeyecek dün bunu bir kez daha gördük ve iyice emin oldum şahsen.

Modern bir anadolu takımı görüntüsündeyiz ve hep ümidini korumuş biri olarak artık ümidimi iyice kaybetmeye başladım.
Skorlar gelir, gelecek hele bir Beşiktaş'a kaybetmeyelim FB maçına liderlik için çıkarız göreceksiniz ama oyunun üstüne koymalıyız yoksa ligin 2.yarısında özellikle topu bize bırakıp kapanacak takımları bu takımın aşması imkansız.

FCQQcFuXEA0J5As
Buram buram testesteron kokan bir fotoğraf

Birseye dikkat cekmek istiyorum. Bizim topculari birakin Moskovali oyunculara bakin ve üzerlerinde GS formasi oldugunu düsünün. Videonun baslarinda hepimiz deriz ki vay be nasil baski yapiyoruz rakibi hataya zorlamamiz an meselesi falan. O sekil kosup baski yapip rakibe hata yaptirsaydik herkes diyecekti ISTE TERIM FUTBOLU BUDUR TERIM KENDINI BULMUS HOCAM MOCAM vs.. Ama bu sekil oynamak demek arkada acik vermek demektir ve golü yiyebilirsin.

Üst Alt