Ali Koç Taraftara Saldırdı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç Taraftara Saldırdı!

Milyar dolarlık servetin var arkadaşı git dünyayı gez tekrar.Dünyanın en güzel köşelerinde muhtemelen lüks evlerin var.Git orada ailenle vakit geçir.Değişiklik olsun istiyorsan git tinder indir sağa kaydır bu bile fb başkanı olmaktan daha mantıklı bir harekettir.

Önce taraftar bağırıyor hesap ver başkan diye
Sonra bu artist çıldırıyor kendi atlıyor ardından korumaları geliyor ,o taraftar bir daha stada giremez

Bu arada bu herif harwarda nasıl girmiş hadi bastı parayı girdi nasıl mezun olmuş öyle bir universiteden bu denli vasıfsız biri çıkması garip

Bu ne eziklik ya herkes 'baskanim baskanim' deyip ayaginda dolaniyo. bu toplumu ben anlamiyacagim. ulan herif acik acik size yalan soyluyor, sizi aptal yerine koyuyor ustune bide satmayin beni diye agliyor. dovun demiyorum kesinlikle adami ama baskanim baskanim baskanim ne ya
neyse fblilere akil vermiyim simdi durduk yere lol.

neyse hala carsamba gunu olan canli yayini iptal etmemis mi

Parası olmasa bi hiç olacak herifin kıçında yüz tane yalama koşuyor. Ne başardi bu herif de ali başkan ali başkan mal bunlar ya yemin ederim.

bu olay bile unutuldu lan

su duruma düsen birini ciddiye alip cevap veriyoruz

söyle insanlarla bir yarisin icindeyiz lan biz

saka gibi

bu 6 senedir baskan. 2018 de secildi ise 2 yilda taraftara saldiracak duruma nasil geldi puahhaha tam komedi ya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt