Tier 3 - Ali Naci Küçük: "Mauro Icardi'ye MLS'ten çok ciddi bir teklif var" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Ali Naci Küçük: "Mauro Icardi'ye MLS'ten çok ciddi bir teklif var"

Icardi'nin derdi para pul ya da başka şey olsa çoktan giderdi geçen sene Arabistan'ın yanında Amerika'dan da çok rahat teklifler almıştır.

Güney Amerikalı futbolcular aidiyeti sever burada Messi gibi ilgi görüyor açıkçası bizimle en az 4-5 yıl daha kalacağını düşünüyorum sonrasında belki Arjantine döner.

Kısa ve net, bizim gibi borcu olan takımların mutlaka oyuncu satışından gelir elde etmesi gerekir. Hazır son yıllarda çok iyi satışlar yapmışken ve Avrupai kulüplerin güvenini kazanmışken bu süreci devam ettirmek gerekir. Icardi en az 40 milyon bandında satılırsa bu büyük bir başarıdır. Yerine adam bulunur merak etmeyin o konuda bir kültür oluşturduk. Yabancı golcüler sırf bu referanslar sayesinde bize gelmek isteyecektir. Icardi yerine özellikle veteran forvetlerden biri gelse kim hayır der? Mesela Lewa Lukaku Griezmann Cristiano Morata Lacazette Benzema Firmino vs. Bu tarz bir superstar forvet hem de bonservissiz alırsak harika olur. Yanına da yine kaliteli forvet elbet bulunur. Şunu sakın unutmayın, gayet iyi bir yabancı kaleci ve forvet kültürümüz oluştu. Bundan sonraki yönetimlerin de bu konuda ciddi hatalar yapacagini zannetmiyorum çünkü taraftar anında tepki verir.

Şaka bir yana Icardi asla küme düşmeye veya orta sıralara oynayan bir takıma gitmez. Mutlu olmaz, lider karakterli bir adam ve zaferden haz alıyor.

aynı kapıya çıkıyoruz renktaş.
gomis tudorlu dönemde çok iyiydi lafım yok sonra çaptan düşünce ne oldu ?
icardi satılsın demiyorum ama çok iyi teklif gelmişse satılmasına karşı değilim diyorum. bu teklif de benim için minimum 30 m eurodur. yoksa etiket yapıştırıp sahibinden.com sitesine koyacak halimiz yok.

icardi de gün gelecek yaşlanacak veya gidecek yerine adam bulamıyorsak bu bizim ekibin suçu.
30m vermezler. 10m vermislerdir Ali Nacide çok iyi teklif diye ortalığı karıştırıyor

İcardi bizim için sembol bir oyuncu oldu kabul, kendini futbola verdiğinde de ne kadar büyük bir star olduğu aşikar ama eminim eski İnter dönemindeki haline kesinlikle dönemeyecek, çünkü çalışmayı seven bir adam değil İcardi. Bakın sezon başı antremanlarına da geç gelecek admın huyu böyle malesef, eğer yok pahasına satılırsa kesinlikle istemem ama 30-40 bandında bir bonservis verilirse yok demem açıkçası çünkü hedeflerimiz şampiyonlar liginde çok büyük bizim, bunun için çalışmayan, kendine bakmayan topçularla işimiz olmamalı, ismi cismi ne olursa olsun.

Tarihinin en pahalı transferi 10m euro olan bir takımın İcardi'yi alabileceğine inanıp haber yapan mallar bu işten para kazanıyor baya iyi meslek ha. Dünyada şu an İcardi'yi 100 klüp falan ister ama o maliyeti (minimum 25m euro bonservis+10m euro yıllık) karşılayabilecek bi arap klüpleri var bir de 2-3 tane elit avrupa klübü.

Gomise de böyle diyordunuz. O zaman 6m bu yaştaki adam için mükemmel bonservis diyordunuz. Gomis sonrası;

Diagne 13m bonservis
Falcao dünyaca maaş
Andone 700k kiralama
Mostafa mohamed 5.5m bonservis

Elde var 0. İcardiye kadar golcü bulamamisiz. Gelip burada birde artik biz bu işte kült olduk. Forvet ve kaleci konusunda hata yapmazlar diyorsunuz. Neye göre bunu diyorsunuz. Leo francolari, Zapatalari , de sanctisi falan çabuk unuttunuz sanırım.

Icardiden para kazanmak gibi bir beklentimiz yok/olmamali. Icardinin görevi 2 seneden beri oldugu gibi gollerini atip bizi sampiyon yapmasi ve avrupadada basariya ulastirmasi. Avrupa tarafinda kismen verim aldik bazi durumlardan dolayi tam performans gösteremedi. 10 milyon euro verdigimiz bir heriften asla zarar falan etmeyiz kimlere ne paralar verildi ki onu satinca yerine kimi koyacaksin ayni etkiyi verebilen? Herifin sahada olmasi psikolojik üstünlük resmen ligde gol atmadigi kimse kalmadi.

Üst Alt