# Alpaslan Öztürk - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alpaslan Öztürk

luyindama'dan what?
abi marcao ve vida'dan sonra ligin en iyi stoperi luyindama. bu sene feci sıçışta ama yapma bayağı özellikli bir oyuncu kendisi.
ligin en iyi takımları gs-bjk-fb-ts-başakşehir-hatay-sivas vs vs diyelim. marcao ve vida'dan başka, luyindama'dan daha iyi hangi stoper var bu takımlarda?
Hugo var ts de fenerde szalai iyi donk var bizde luyindamadan iyi caulker var yanındaki Yunan'da luyindama dan iyi bir performans gösterdi . Luyindama bu sene bizi şampiyonluktan eden ilk 5-6 kişiden biri .
1 fatih terim
2 luyindama
3 emre akbaba
4 etobo
5 falcao
Diye liste gider bu benim görüşüm diğer görüşlere saygı duyarım

Hayırlı olsun beğendiğim bir oyuncu.

Ama bunun eşi Ebru Şançı’yla bir ara Muslera takıldı diye biliyorum. Sıkıntı çıkabilir

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hugo var ts de fenerde szalai iyi donk var bizde luyindamadan iyi caulker var yanındaki Yunan'da luyindama dan iyi bir performans gösterdi . Luyindama bu sene bizi şampiyonluktan eden ilk 5-6 kişiden biri .
1 fatih terim
2 luyindama
3 emre akbaba
4 etobo
5 falcao
Diye liste gider bu benim görüşüm diğer görüşlere saygı duyarım
bu sene zaten ağır sıçtı zaten kabul ediyorum, hatta luyi başlığına bakarsan, ben de senin gibi, bu senenin "şampiyonluk götürücüsü"nün kendisi oldugunu yazdım ama luyindama yahu bu. bu adam ilk sezonunda marcao'dan daha iyi kabul edilmiyor muydu? cl'de marcao sıçarken l'dama en iyi stoperimiz değil miydi o gruba rağmen, a++ oyunculara mbappe vs bildiğin kafa kafaya oynamadı mı açık alanda hem de? hadi hugo, szalai falan oynasın da bir görelim.

kongo milli takımında ağır sakatlandıktan sonra mecbur düşüşe geçti malesef. normalde o boya rağmen muthiş süratli, hava topu hakimiyeti yüksek ve inanılmaz güçlü bir herif ama. kendi değerimiz çöpe atmayalım. nedir abi hügo falan? bugün trabzon ile kafa kafaya takas yapsan hugo-luyi, adamlar trabzon'dan istanbul'a kolbastı yaparak gelir, bir de paket hamsili baklava hediye eder sana.

hatta bir nokta daha, o ağır sakatlıktan sonra mental toparlanamamasının en büyük sebebi bence fatih hoca'nın, luyindama sürecini iyi yönetememesi oldu bence.

hadi senin dediğin olsun, szalai ve donk bundan iyi olsun. bence kesinlikle değil de, yine ligin en iyi 3-5 stoperinden biri oluyor.

amaaa biz bu adamı tzavellas ile caulker ile hugo ile falan bir mi tutuyoruz allah aşkına? hugo nedir abi tzavellas nedir? lütfen yapmayalım ayıp olur. ben de saygı duyuyorum görüşüne ama tzavellas, caulker, hugo falan abartı oldu biraz.

bildiğin adam ligin en iyi 3 stoperi arasında.

donk ile sözleşme uzatacaksak, bir stoper daha almamız lazım. mesela kaan ayhan iyi bir fırsat.

luyindama-marcao (donk-alparslan-kaan) mis gibi rotasyon. ligi rahat götürür.
Ya Luyindama ya Kaan. İkisi birden olmaz. Ki Luyindama şu haliyle futbolcu bile değil. Mahalle kasabından hallice bir kardeşimiz. Önce mental sonra fiziksel olarak futbolu hatırlamadıkça hiçbir büyük takımda da oynayamaz. O yüzden Kaan gelsin Luyindama gitsin. He bu saydığın adamların hepsi bizim kadroda olsa mesela Marcao-Kaan-Donk-Alparslan-Luyindama olur rotasyon sırası da.

bu sene zaten ağır sıçtı zaten kabul ediyorum, hatta luyi başlığına bakarsan, ben de senin gibi, bu senenin "şampiyonluk götürücüsü"nün kendisi oldugunu yazdım ama luyindama yahu bu. bu adam ilk sezonunda marcao'dan daha iyi kabul edilmiyor muydu? cl'de marcao sıçarken l'dama en iyi stoperimiz değil miydi o gruba rağmen, a++ oyunculara mbappe vs bildiğin kafa kafaya oynamadı mı açık alanda hem de? hadi hugo, szalai falan oynasın da bir görelim.

kongo milli takımında ağır sakatlandıktan sonra mecbur düşüşe geçti malesef. normalde o boya rağmen muthiş süratli, hava topu hakimiyeti yüksek ve inanılmaz güçlü bir herif ama. kendi değerimiz çöpe atmayalım. nedir abi hügo falan? bugün trabzon ile kafa kafaya takas yapsan hugo-luyi, adamlar trabzon'dan istanbul'a kolbastı yaparak gelir, bir de paket hamsili baklava hediye eder sana.

hatta bir nokta daha, o ağır sakatlıktan sonra mental toparlanamamasının en büyük sebebi bence fatih hoca'nın, luyindama sürecini iyi yönetememesi oldu bence.

hadi senin dediğin olsun, szalai ve donk bundan iyi olsun. bence kesinlikle değil de, yine ligin en iyi 3-5 stoperinden biri oluyor.

amaaa biz bu adamı tzavellas ile caulker ile hugo ile falan bir mi tutuyoruz allah aşkına? hugo nedir abi tzavellas nedir? lütfen yapmayalım ayıp olur. ben de saygı duyuyorum görüşüne ama tzavellas, caulker, hugo falan abartı oldu biraz.

bildiğin adam ligin en iyi 3 stoperi arasında.
Hocam size hak veriyorum ama ben bir futbol sever olarak zeki oyuncu seviyorum futbolcu dediğin çok akıllı olacak ve fiziğini de diri tutacak aynı zamanda. luyindama ilk geldiğinde fiziği iyiydi kabul ama zeki değildi hiç şuan ikisi de olmayınca hiç çekilmiyor .

Üst Alt