Altay Bayındır, Manchester United'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altay Bayındır, Manchester United'da

Çok enteresan yaw gerçekten inanılmaz yani. Şunun geçen sene 3/5 maçını seyreden herhangi bir kulüp bırak transfer etmeyi koşarak ayrılır ya. Benim anlamdırabildiğim tek mantıklı önerme Ali Cabbar bir veya birkaç menejerlik şirketiyle anlaşmalı. Bütün transferleri fener adına onlar yapıyor. Onlar oyuncu öneriyor veya kulüp buluyor. Şartlı anlaşmalar falan da olabilir bu oyuncuyu transfer edersek siz de şunu alacaksınız tarzında bilemedim. Bir ara Wolwes'in bütün transfer operasyonunu da bir menejer yapıyordu Portekizli. Hala mı öyle bilmiyorum. Benzer işler sanırım.

Yani bir şekilde elden çıkarmayı biliyorlar.. İster menajer ağı deyin, ister pazarlama stratejisi deyin. Bir şekilde iyi yaptıkları nadir işlerden.. Transfer şikesi vs.gibi ithamlar ise saçmalık..

Livakovic e gelince.. Eski dünya kupalarında Romen Prunea hatta Stelea.. Arjantinli Sergio Goycochea.. Dünya kupalarında cepheden gelen toplarda ve penaltılarda tarih yazmışlardı.. Ancak kariyerleri son derece vasattı.. Livakovic de de böyle bir görüntü var..

"Bir insana 100 kere deli dersen, deli olur" diye bir söz vardır. Altay'ınki de o hesap. Kötü kaleci diye diye kötü kaleci ettiler çocuğu. Bence gayet yetenekli bir kaleci ama kaleciliğin %90'ı psikoloji ve özgüvendir. Psikoloji bırakmadılar Altay'da.

Fred transferi ile bu transfer belkide olası başka bir United tan transfer, bunlar birbiriyle bağlantılı gibi hissediyorum.

Üst Alt