arda kardeşler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

arda kardeşler

çok ayıp ya. gerçekten çok ayıp, ne karşılığında bunu yapıyorsunuz, olay nedir abi. her hafta başka bir hakem, her hafta inanılması güç bir skandal. abi göz göre göre ya.

kolay kolay hicbir hakemi övmem, bir seyler ararim ama fenerbahce-akhisar macinda verdigi dogru kararlardan sonra gözde hakemlerden biri olabilir diye düsünüyorum. kusursuza yakin mac yönetti, bu bizim ligde pek alisik olmadigimiz seyler. takipte olacagiz. eyyam yapmasin, sampiyonlar ligi'ne kadar gidebilir.

bir kere de yanıl be adam

Operasyonu iyice gün yüzüne çıkaran bir hareket yaptı olmayan penaltıyı vererek

Başak maçını kayıpsız geçersek

Fb maçında allahın adaleti harici çok pis operasyon dönecek

kolay kolay hicbir hakemi övmem, bir seyler ararim ama fenerbahce-akhisar macinda verdigi dogru kararlardan sonra gözde hakemlerden biri olabilir diye düsünüyorum. kusursuza yakin mac yönetti, bu bizim ligde pek alisik olmadigimiz seyler. takipte olacagiz. eyyam yapmasin, sampiyonlar ligi'ne kadar gidebilir.
3 sene icinde ne hale düstün arda kardesler. ismini kallesler olarak degistiriyorum. fena operasyoncusun vallahi. basladiginda ne kadar iyi gidiyordun oysa.

Ligin en kahpe hakemlerinden biri olabilir. Ancak bugun penalti pozisyonlarinda %80 suclu Mustafa Ogretmenoglu denen tetikci. Arada kaynamasin.

Bugün güzel maç yonetti 2 penaltı pozisyonunda da kufredeceksek VARdaki ite edelim o pozisyonlarda hakemi getireceksin kenara

Bu mu güzel maç yönetti?
Daha ikinci dakikada sarı kartı vermedi.
Maçtan 10 dakika çalan kaleciye kart bile vermedi.
Penaltı pozisyonları için herkes VAR’a sallıyor ama orada neler konuşulduğunu bilmiyoruz.
Bu herife penaltı var dediyseler bile “ben pozisyonu gördüm. Penaltı yok” demiştir bu operasyon çocuğu.

Bu mu güzel maç yönetti?
Daha ikinci dakikada sarı kartı vermedi.
Maçtan 10 dakika çalan kaleciye kart bile vermedi.
Penaltı pozisyonları için herkes VAR’a sallıyor ama orada neler konuşulduğunu bilmiyoruz.
Bu herife penaltı var dediyseler bile “ben pozisyonu gördüm. Penaltı yok” demiştir bu operasyon çocuğu.

BAYin pozisyonda sarı vermeliydi onun dışında tüm kartları doğruydu.. 2 penaltı da VARa yazar gözden kacirilacak pozisyonlar değildi bilhassa İcardininki

Üst Alt