Avrupa Takımlarının Yeni Sezon Formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Takımlarının Yeni Sezon Formaları

Porto'da intiharı seçmiş :(

New-Porto-14-15-Warrior-Home-Kit+(1).jpg

Porto-14-15-Away-Kit.jpg

Porto-14-15-Third-Kit.jpg

Barcelona'nın klasik forması ile Bayern Münich'in siyah forması efsane olmuş bence ama birkaç ortalama olanın dışında diğerleri hakikaten leş.

Ben bizim formalara şükrettim yine :D

Bir United taraftari olarak ilk kez forma almayacagim arkadas bu ne sakami bu o ne oyle ya reklam igrenc hele o yaka ne oyle cakma tshirtler gibi olmus forma derhal degissin iptal edilsin

Envoyé de mon GT-I9305 en utilisant Tapatalk

Bir iki istisna dışında inanılmaz derecede rezil tasarımlar, kalite yerlerde değil yerin dibine girmiş resmen.

Hele arkadaş bu warrior firmasına silah zoru ile mi forma ürettiriyorlar nedir !!

ben her sezon formalarin les oldugu yorumlarini okurum. Belki insanin gozune ilk kez gorundugu icin, cok farkli gelmesinden oturu boyledir.

Sezonun ortalarina geldim mi formalar goze daha hos geliyor.

bence bi kac tasarim haric formalar ortalama. Les falan degil sahsi fikrime gore.

Arsenal'inki les mesela, pazar mali gibi olmus. Bizimkiler fena sayilmaz ama istedigim tip degil. Cunku ben parcali bekliyodum cubuklu geldi.

Celsininkiler cok hosuma kacti

L'pool kirmizi forma hos diger ikisi vasat

City'nin ortalama. gectigimiz sezonki formalari, ozellikle siyah olana bayiliyodum

United'in reklami biraz kaba duruyo. tek kusur o

Tottenham 10 numara olmus

Atletico'nun beyaz forma atlet gibi, diger cubuklusu simdiki cubuklularindan daha guzel

Barcanin cubuklu super

Realin Parlement formasi inanilmaz guzel. bundan almayi dusunuyom

Inter Juve ortalama ama milaninki cok guzel

Lyon'un bekledigim gibi

geri kalan saymadiklarim guzel-ortalama arasi.

Üst Alt