avustralya a ligi - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

avustralya a ligi

Melbourne V - Melbourne City maçı var şuan.

Ev sahibi dallamanın teki yüzünden 10 kişi kaldı, bütün sezon verdikleri emeğe yazık olmaz umarım.

ilk yarı bitmek üzere deplasman 1-0 önde.

Bu sezon Melbourne V bu ligde en iyi oyununu oynayan 3 takımdan biriydi.

City ise son haftalara kdr leş, son haftalar toparladılar biraz.

Son düzenleme:
Bugün Avustralya Ligi'nde büyük 1 Final Günü.Herkes Central Coast Mariners'in rahatça 1 şekilde kazanacağını söylüyo ama bu Maç'a Melbourne Victory takımı daha iyi hazırlanmış.Yine de gerekse oyuncu kalitesiyle ve gerekse formlarından dolayı yenemezler diye tahmin ediyorum.Berabere bitebilir.2/0 şeklinde olabilir.Uzatmalara giderse ki yine 1 şekilde Melboutne Victory'nin kazanacağını düşünüyom..
Resim

Bugün Avustralya Ligi'nde büyük 1 Final Günü.Herkes Central Coast Mariners'in rahatça 1 şekilde kazanacağını söylüyo ama bu Maç'a Melbourne Victory takımı daha iyi hazırlanmış.Yine de gerekse oyuncu kalitesiyle ve gerekse formlarından dolayı yenemezler diye tahmin ediyorum.Berabere bitebilir.2/0 şeklinde olabilir.Uzatmalara giderse ki yine 1 şekilde Melboutne Victory'nin kazanacağını düşünüyom..
Resim
Avustralya ligini bir insan niye izler lan. Kewel bile izlemiyordur bu ligi

@Murat Durmaz şu an Sydney Havalimanında mahsur kaldı. Bana sormuştu abi Avustralya'da ne iş yapılır diye, hiç zurnacı olmadığını söylemiştim. Bugün bavulunda 20 adet zurna ile yakalandığı için görevliler sorgu odası aldılar. Avukat olduğum için endişe içinde beni aradı yardım et abi dil bilmiyorum diye. Melbourne'de olmama rağmen atladım uçağa şimdi indim Sdyney'e. Bekle Murat seni ve zurnaları kurtarmaya geliyorum.

Üst Alt