Aziz Yıldırım: "2000 yılında Fethullah Gülen dualarıyla Galatasaray'ı şampiyon yaptı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aziz Yıldırım: "2000 yılında Fethullah Gülen dualarıyla Galatasaray'ı şampiyon yaptı"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz o parmağını bi tarafına soktuk ya şimdi git istediğin kadar saçmala hiç farketmez

aziz-yildirim-dan-ergin-ataman-a-tepki--7092361.Jpeg

İyice ilkokullu kafasına döndü bu adam. Eminimki kendi taraftarı da utanıyodur artık böyle açıklamalardan.

başta şikeden ve daha pekçok suçtan hapse girme korkusu yaşayan çarpılmış lanetlenmiş ruh hastası bari akpye yandaş görüneyimde hapse girmeyeyime oynuyor.
yazık lan ezeli rakibimize 17-6 lık Türkiye kupası farkı attığımızamı acıyayım yoksa böyle çekememezlikten fevri ergen çıkışlarınamı :)

Aziz yildivim , hulusi belgü dün gece twiterdan kendisini elestirince basketbol kombinesini iptal etmis :D :D bende twiterdan hulusiyi teselli ettim :D :D BerkantGökce ‏@10_melo_10 11 Sek.vor 11 Sekunden Übersetzung anzeigen
@HulusiBelgu oglum hulusiiiiiii, bak kizdiyma beni,senin nüfüs kaydinida sileyim, kizdiyma lan beniiii, pavali köpeklevv kac pava biv hulusi

Aziz bu işe gerçekten inanmış,makara sanıyodum

Hapiste koğuş arkadaşı cübbeliden fb maçlarında ısrarla dua istiyomuş

Ulan şu fetö denen zat keşke yıllarca yenemediğimiz kadıkoy deplasmanına da iki dua etseymiş madem duayla oluyor bu iş, yıllardır yenemedik şaibelileri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt