Haber - Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlığına Aday Olacak

.

• Ali Koç

• Aziz yıldırım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
iki şikecinin kapışmasında elim oy kullanmaya gitmese de aziz kazansın isterim. koca kulübe fetöcü diyen, beka sorunu diyen, neredeyse tüm anadolu kulüplerini satın almış, bjk'yi bile yardakçısı yapmış, türk futbolunu terörize etmiş yalı çocuğuna artık tahammülüm kalmadı.
Kulübü de geç taraftarlara fetocu diyo. Bunun içinde 5 yaşında ki çocuk da var vatan için şehit olan askerde, feto operasyonu ile hapse atılmış insanlarda. Bu insana karşı aziz kazanmasın daha iyi diyenler var. Azizin olduğu dönemde 10 şampiyonluk 21 kupa almışız cekiniyorlar anlamadığım şekilde. O dönemlerde bizim ekonomik sorunlarla boğuştuğumuz dönemler. Artık ekonomik olarak güçsüz galatasaya'da yok karşısında istediği oyuncuyu basıp parasını alir.

1.4 milyar TL, 40m Euro yapar. Bu bana biraz az gibi geldi, daha ilk senesinde 50m basti laflari vardi.
Bu kadar oyuncu alindi ve CL geliri vs yok. Bence en az 100m ateslemistir yali cocugu. Belki bir kismi abartili sponsorluk uzerinden olmustur.

1.4 milyar TL, 40m Euro yapar. Bu bana biraz az gibi geldi, daha ilk senesinde 50m basti laflari vardi.
Bu kadar oyuncu alindi ve CL geliri vs yok. Bence en az 100m ateslemistir yali cocugu. Belki bir kismi abartili sponsorluk uzerinden olmustur.
Hibeler yazmıyor olabilir. Bir de parayı verdiği dönemki kurla okumak lazım. 2018’de 7-8’ken şimdi 35 falan. Sponsorluklarla 300 milyon € vermiştir

Züppe ali başarısızlığını örtbaş etmek için taraftarlar arası iç savaş bile çıkarır, zaten demeçleri onu gösteriyordu. Terör örgütleri ile bir tutuyor, bizi beka sorunu olarak gösteriyordu, sponsor ayağına şikeyi yasallaştırıp lig de en az 10 kulübü fenerin arka bahcesi yapmıştı. Ali beceriksiz biri ancak parası olduğu için diğer camialar tarafından adam yerine konuluyor. Her hafta ortamı geriyorlar milleti bir birine düşürmeye çalışıyorlar. Sanki iki Futbol takımı değil de iki düşman millete evrilicez ali yüzünden. Alinin gitmesi Türk futbolu için hayırlı olacaktır. Aziz zaten bir dönem sonra istesemde durmam diyor, benim anladığım aziz bir şampiyonluk hayvan gibi para harcayacak feneri altından kalkamayacağı borca sokacak sonra da ortadan kaybolacak.

Hibe kismina katiliyorum ama verdiklerini euro uzerinden vermistir diye tahmin ediyorum, yoksa kulliyen zarar. Neyse pasa babasi dusunsun. : )
Büyük ihtimalle başarısız oldu diye Demirören gibi bu parayı da hibe eder, geri almaz. Kendi cebini düşünse para vermezdi zaten, ondan döviz karşılığını beklemez diye düşünüyorum

Tahmin babında Ali Koç dedim. Aziz' in adaylığıyla ortaya çıkan ateş biraz dinince, Ali Koç' un etrafında safları sıklaştırırlar yine. Borca batık durumdalar; başkası baştan tökezler...

Temennim, Aziz Yıldırım' ın Ali Koç' u; onun getireceği Mourinho' nun da Aziz Yıldırım' ı bertaraf etmesidir. Mou-FB birlikteliğini çok benimsedim galiba; gerçekleşmezse bir nevi hayal kırıklığı olacak gibi...

Bunlar silinip gitseler de yeni birileri ortaya çıksa. Tümüyle normal, aklı selim bir FB başkanı hayal etmek gerçekçi durmasa da belki daha az psikopatını bulurlar diye bir umut işte...

aziz çok iddaalı gelmek zorunda

eskisinden çok daha iddaalı hemde. bu yüzden mourinho + boş beleş topçulara en az 50 milyon harcayacak. bu seneden daha iyi bir kadro mu çıkacak? hiç sanmam

artı elinde olan tadic+dzeko+becao+krunic gibi müthiş maliyetleri adamları var. fena batacaklar.

Bunlarda matematik de yok galiba. 16 yabancı var. Kural 12 diyor (şimdlilik). Bats ile birlikte garanti 7 oyuncudan çıksalar bile 3 boşluk kalıyor. Dzeko Tadic gibi isimleri göndermek zor maaş yükü malum.
Hadi onları da gönderdiler 5 boşluk. Sol kanat boş, forvet boş, orta saha topal....
Bir de kiralık dönecekler var
Yazık oldu
1715787840192.png

Bunlarda matematik de yok galiba. 16 yabancı var. Kural 12 diyor (şimdlilik). Bats ile birlikte garanti 7 oyuncudan çıksalar bile 3 boşluk kalıyor. Dzeko Tadic gibi isimleri göndermek zor maaş yükü malum.
Hadi onları da gönderdiler 5 boşluk. Sol kanat boş, forvet boş, orta saha topal....
Bir de kiralık dönecekler var
Yazık oldu
Ekli dosyayı görüntüle 243805
Zaten ligdeki tüm yerlileri toplar Aziz, o yüzden birini istiyorsak acele etmek de fayda var. Adam ihtiyacı olmayan kişileri bile alıyor sonuçta

Üst Alt