Boyum Ne Kadar Uzar? - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boyum Ne Kadar Uzar?

Ayağı küçük olanın top kontrolü iyi olur derler doğrumu? Benim ayak küçük de bildiğin odunum yıllardır Stopper oynattilar bu yüzden :D

Envoyé de mon SM-G935F en utilisant Tapatalk

Ayağı küçük olanın top kontrolü iyi olur derler doğrumu? Benim ayak küçük de bildiğin odunum yıllardır Stopper oynattilar bu yüzden :D

Ayagi bilememde bacagi kisa olanlar daha teknik oluyor. Ben oyle gozlemledim...

Uzun olup teknik olan futbolcu sayisi az herhalde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben de tam tersi ayagim 45/46 ama top kontrolüm gayet iyi, ama tesadüfe bak ben de stoper oynarim.

Altyapida forvet oynarken bir macta hoca geldi "sen bi de defansa gec bakayim, bayagi sert giriyorsun ikili mücadelelere" dedi, oradan itibaren bir daha ileride oynamadim :D

Ara sira ön libero da oynarim o kadar :D Hummels gibi oyun kurarim geriden vallah, harcaniyoruz buralarda.

Yalniz bende ayaklar boya bakarak buyuk herhalde

Ayakkabiya gore 43-44 giyiyorum ama boy 1.74

3. Ayakta oyle standart disi degil yani ayaginin buyuklugu ile 3. Ayaginin bir baglantisi yok. O tezide yalanlamis olduk

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Cevap: Boyum Ne Kadar Uzar?

13 yaşında 1.82 olmuşsun.20 yaşına kadar iç basketbol vs oynamasan sağlıklı beslenirsen rahat 1.95 olursun.basketbol da oynuyormuşsun heralde 2.00 geçersin.tavsiyem bu avantajını kullan basketbolda prof olmaya bak.

bu arada bence ayak numaran cok büyük.20 yaşına kadar 49 olur heralde :eek:
:crushed:

Bu ne olum herkeste +1.85 boy 47-48 numara ayak.Nerde yetisti bu arkadaslar merak ediyorum?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt