Haber - Cengiz Ünder 15 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe'de - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Cengiz Ünder 15 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe'de

aldıkları gün demiştim cok büyük kazık yedıler herif 2 tane ciddi sakatlık gecirdi hem roma hem marsilya sokacak yer arıyordu

bunu milli takıma cagırırlarsa kesınlıkle torpil sayesınde olur

Türk futbol tarihinin en büyük kazığı.Bu adamı zamanında izleyip , onay veren Roma ve Marsilya scoutları da bu sektörde iş buluyorsa yazıklar olsun.İlk başakta çıktığı zamandan beri topçu olmadığını söylüyorum , iyi bir sol ayağı var ya şut çekiyor ya da her yerde içeri dolduruyor başka da yaptığı bir halt yok.
Söylemiştim , milli takım kadrosunda olursa zaten bizim takımı desteklediğim hayvanlıkta çekya,gürcistan ve portekizi destekleyeceğim yazın da.

Adam tembel. Yaşı önemli değil. İsterse 20 yaşında olsun. Bunun futbol hayatı, kendini salmış 36'lık kariyer sonundaki , sağda solda takılan yıldız isimlerle aynı artık.

Zaten bu yaşta, Avrupa takımlarından bu yüzden geldi buraya, çalışkan değil. Bir basamak daha çıkayım diye isteği yok.
İstanbul'da hiç yapamaz bu, gezip tozuyor, yiyip içiyordur anca. Ayakta duracak hali yok.

Düzelmez. Çok güzel girdi. Yılda birkaç dandik takıma uzaktan filan çakar 2-3 tane, sonra yatar. Tam söğüşçü, tam Fenerlik.

Kronik sakatlığı ( adale ) olduğunu düşünmekteyim.

yok aga adam kendine bakmiyor

profesyonel topcu olacak ama kendisi saglikli yasamiyor

biraz kendine ceki düzen verse hic sakatlanmaz bence ama böyle mal topculara garanti sözlesmeleri verince saliyorlar

dün sahada yürüyecek hali yoktu

sürekli idman yiyip saglikli bir insan hic su halde olur mu sence?

yazik günah su sacilan paralar yav

ascascascasc.jpeg

biri bana şu herifin şu pozu / hareketini açıklasın lütfen. ne zaman adamın adı geçse ilk aklıma bu foto geliyor.

yeni bıyık ve gıdık ile zaten başka yerlere çok rahat gider şunu bugün yapsada ...

ne demek ? Head n Shoulders reklamı mı ? büyük şapka hareketi mi ? Onlyfans avatar pozu mu ? nedir ?

Üst Alt