CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1 - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CL 15/16 C Grubu 4. Maç | Benfica 2-1 Galatasaray | M.S | 3 Kasım | TRT 1

Istemeyi birak, adam düpedüz yalan söyledi bize. 9 Milyon verip almasini bizde biliriz diyordu Gomez icin. Besiktas adami bedava kiraladi..

Ulan sen düsünemedin mi kus beyninle bu adami kiralamayi.

Burda hata yapiliyor.

1.si Hamza forvet istedi hem de her roportajinda.

2.si bjk bu yil ffp den oturu 1.5 milyon kira seneye 8.5 milyon euro bonservis odeme sarti ile alabildi Mario gomezi.

Sampiyonlar Liginde en azindan gruptan cikmayi düsünen takimin, forveti Burak, kanat oyuncusu/beki Sabri, ön liberosu Bilal, denge stoperi Balta olmaz.

Uefa kadrosu

1-muslera
2-denayer
3-chedjou
4-balta
5-carole
6-selçuk
7-xabi alonso ( sözleşmesi bitiyor )
8-kevin grosk
9-sneijder
10-podolski
11- adebayor ( serbest)

yedek kulübesinin kalitesinide arttırmak gerekli en azından oyuna girince etki edecek bir yada iki oyuncu alınmalı

Ya bak aklıma geldi. Hamzaoglu cıkmıs mac sonunda Burak'ta, Umut'un baskısı isteği yok, Umut'ta da Buraktaki son vuruslar diyor.

Bunu anlamak için sezon baslaması gerekmiyor ki. kabak gibi ortada bu olay senelerdir. Sen buna rağmen oynatıyorsun bu ikiliyi. Transfer yapmadın hata, bırak oynatma şu iki hödüğü koy podolski yi forvet izleyelim az.

Kanatta da Sinan'a sans ver. Rotasyon gibi rotasyon.

Buraktaki g*t kalkıklığı ülke futbolcularında top3 e rahatlıkla girer bu arada. Ben bu kadar kendini beğenmiş göz boyamaya oynayan oyuncu görmedim.

Ya bak aklıma geldi. Hamzaoglu cıkmıs mac sonunda Burak'ta, Umut'un baskısı isteği yok, Umut'ta da Buraktaki son vuruslar diyor.

Bunu anlamak için sezon baslaması gerekmiyor ki. kabak gibi ortada bu olay senelerdir. Sen buna rağmen oynatıyorsun bu ikiliyi. Transfer yapmadın hata, bırak oynatma şu iki hödüğü koy podolski yi forvet izleyelim az.

Kanatta da Sinan'a sans ver. Rotasyon gibi rotasyon.

Buraktaki g*t kalkıklığı ülke futbolcularında top3 e rahatlıkla girer bu arada. Ben bu kadar kendini beğenmiş göz boyamaya oynayan oyuncu görmedim.
Sorun sanki bu noktalar iki futbolcuda.
Hee iki futbolcunun asıl sorunu teknik seviyeleri kötü olması ve takım oyun futbolunu beceremiyorlar .
Umut üstelik Press yapmasını bilmiyor ki. Deli danalar kontrolsüz koşmak ile akılı Press arasında fark var.
Burakın top tekniği ve takım oyundaki pass trafiği iyi değil ama umutan çok daha iyi seviyede ki umutun ne kadar futboldan uzak olduğunu anlatan bir faktör. Umutun tek iyi yaptığı şey fırsatçı koşular ve ofsaytı bilmesi az çok ama gol atamidiktan sonra ne işe yarayacak bu.

Sonuç : bize acilen santrfor gerekiyor. Umutu PTT ye , buraki yedeğe çekmek gerekir 1 sene. Yedekten girip işe yaramaz ise sat gitsin 1 Euroya

Üst Alt