CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

Cevap: CM101MMXI Fundamentals | 3 Ocak 2013

ya ne ciddi adamlarsınız

gidin izleyin eğlenin yok film değilmiş etik değilmiş

tamam ciddi hesap yapalım

hayatımda daha önce kaç kere gülmekten karnıma kalbime sancı girdi

1 kere o da bunu izlerken

ne verdim

7 tl

bu pazar gidip 2.defa izliycem hatta

[GG]gurme muhabbeti ve cinsel espriler süperdi bi de ingilizce muhabbetleri süperdi [/GG]

Bizim burda 13 tl kızla gidince 26 tl :trollface: kahkaha paha bicilemez

İzleyecek başka bir şey olmadığı için izledim ve bol bol güldüm. Antipatik geldiği için hiç izlememiştim daha önce. Fikirlerim de değişti bu vesiliyle. 2008deki gösterisinin adı neydi :D

424451_580913275256335_1809476829_n.jpg

:rolleyes:

Bugün izledim , güzeldi gene çok güldürdü ..

Ancak favorim 2008'de ki gösterisi .. :ayatollah:

Cem Yılmaz formdan düşmüş sanki. Özellikle 2008'deki gösterisindeki anlatım şekli müthişdi. Çok hızlı anlatıyordu ve bir konudan diğer konuya inanılmaz geçiş yapıyordu. Bu gösterisinde bazı konuları inanılmaz derecede uzattı.

Yeni seyrettim, güzeldi. İlk yarım saat 3-4 defa gülümsedim (yalnız izlemem de sebep tabi ki buna) ama 50. dakikadan sonra baya güzel geçti keyif aldım.

En beğendiğim espriler:

[GG]Fatal Error

Erkek cinsi arasında Aikido

Kakabüs

Ve şu İngilizce mevzusu. Pasaport, everything but little little into the middle falan :D[/GG]

[GG]

• Fa-ruk ecza-nesi
  • Grahaaaaam gece gece icat cikarma
  • Ne vereyim abime
  • Ve son 10dakikasinda ki muhabbet

[/GG]

gayet güzeldi :D

Pek beğenmedim ama tonlamaları çok güldürdü . [GG]Özellikle Graham Bell'i yaparken Aloooo Alooo deyişi , bir de Faruk Ecza nesi :)[/GG]

sinema modeli olmamıs tiyatronun sinemaya uyarlanması ne kadar güzel olursa bir stand up show da o kadar olur bence herkes yerini bilmeli (tiyatro sinema stand up icin diyorum) hepsi kendi alanında güzel birleşince olmuyor yinede emeğe saygı diyorum

Üst Alt