Cristiano Ronaldo Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: cristiano ronaldo

Yok arkadaş bizim Türk milleti harbi sapık bunu anladım Ben Barca forumlarında bile gördüm Ronaldo´yu izlemekten zevk alıyorum diyenleri adamlar futbolu seviyor Sizin gibi ona buna bok atmıyor . Keyfini çıkarın Messi´ninde Ronaldo´nunda böyle müthiş 2 adam izliyorsunuz .

Messiden daha iyi olmayan futbolcu.

Şöyle, Arsen Wenger'in canavarlarına attığı 4 golle herkese dünyanın en iyisi benim mesajını vermiştir.

Dünya 'nın bana göre en iyi oyuncusu. Yok yok onda. Sırf bu kadar iyi olduğu için bu kadar eleştirildiğini düşünüyorum. Tipsiz diyenler bile var bu adama. :eek:

cristianoRonaldo-fauxhawkMullet.jpg

Adına açılan başlıkta yüzlerce Messi adı geçen süper yetenekli ve çalışkan futbolcu. Yahu arkadaşlar, neyi kıyaslıyoruz biz burada? Messi, Ronaldo'dan iyi olsa ne olur olmasa ne olur.. Futbol, insanlara seyir zevki yaşatan kaliteli bir spor değil midir? E bu iki futbolcu da her hafta milyarlarca insanı büyülemez mi? Eee, daha ne? Bırakalım şu Messi'nin yanına yaklaşamaz, solundan geçemez, sağına yaklaşamaz muhabbetlerini.. Messi de Cristiano Ronaldo da dünyanın futbol sektörüne aynı yıllar içerisinde armağan ettiği iki müthiş yıldızdır.

Şahine 7-8 arkadaş binip kafasını jöle kutusuna batıran kızlara laf atan serseri apaçilere benziyor.

Buna kötü diyen şuna da kötü dedi.

bkz. Eric Cantona

Ayrıca egoist megoist diye atlayanlar neden Maradona'ya 1 numara diyor? Adam ayaklı ego.

Üst Alt