Cristiano Ronaldo vs Burak Yılmaz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cristiano Ronaldo vs Burak Yılmaz

Cevap: Cristiano Ronaldo vs Burak Yılmaz

bunu buldum bugün paylasayim dedim

[video=youtube;BbFw6iLtUWo]https://www.youtube.com/watch?v=BbFw6iLtUWo[/video]

Futbol ahlâkı açısından Ronaldo'nun yanına yaklaşamaz zaten, Messi Messi dedikleri adamın bile ne çirkefliklerini gördük sahada, karşılaştırılmaz bile. Ronaldo alçak gönüllülük konusunda ender futbolculardan birisidir, onun sahip olduğu şöhret, seviye açısından bakarsak da dünyada tekdir.

Futbol ahlâkı açısından Ronaldo'nun yanına yaklaşamaz zaten, Messi Messi dedikleri adamın bile ne çirkefliklerini gördük sahada, karşılaştırılmaz bile. Ronaldo alçak gönüllülük konusunda ender futbolculardan birisidir, onun sahip olduğu şöhret, seviye açısından bakarsak da dünyada tekdir.

Aynen tamamen katiliyorum.. Bence bu durumda medyanin da cok ama cok etkisi var, Ronaldo'yu kendini begenmis,ahlaksiz biri göstermek icin ellerinden ne geliyorsa yapiyorlar..

Ronaldo kac tane bagis yapiyor kimse bir yerde birazcik bile dile getirmiyor ( tabi böyle seyleri insan kendi icinden geldigi icin yapar ve göstermek icin degil) ama Messi gecen haftalarda bir bagis yapti ve bunu en az 3-4 ayri internet sayfasinda okudum manset olarak(almanyada)..

Bir insani olmadigi gibi göstermek cok kötü birsey.. Evet adam kendine cok iyi bakiyor,hem vücüt olarak hemde görünüs,estetik olarak ama bunu kendini begenmislikle ve kibirle kiyaslamak dogru degil

Bu tür yorumlar, yüceltmeler oyuncuları baskı altına almaktan başka hiçbir işe yaramıyor. Türk insanının huyudur, iyi olanı dünyanın zirvesinde görür ama azcık formdan düşsün yerin en dibine sokar.

Burak gol atar da Ronaldo´ya bakarak Ronaldo sevinci yaparsa ne efsane olur ama ya :D

fft64_mf1193908.Jpeg

çakma da olsa ronaldomuz burak :D

Konuya acıklık getirelim mac öncesi yapılan bi klip kimse kimseyi kıyaslamamış o yüzden sacma sapan yönlendırmeyelım

O zaman iyiydi performansa göre degerlendirip söylüyor bunu mesela insanlar. Guizada bi zamanlar gol kralıydı simdi dalga konusu.
O zamanlar iyiydi evet ama işte bunun ayarınında olması lazım Burak Cluj,Braga,Schalke gibi takımlara attı bu bir torba golü yani Lewa,Ronaldo gibi adamlarla aynı cümlede geçmesi bile abest açıkçası,atsaydı büyük liglerde,büyük takımlara o kadar gol o zaman kimse bu kadar tartışmasını yapmazdı belkide,Guiza ise yani cidden inanılmaz bir balon gol kralı olduğu sene çoğu golü penaltıydı herhalde zaten kapanan takımlara karşı nasıl berbat oynadığını gördük bence bir forvet için çok önemli bir ayrıntı kapanan bir takıma karşı oynadığı oyun.

konuyu ilk sayfalardan itibaren okudum ..
millet öyle şeyler yazmış ki.
* burak falcao ile kıyaslanabilir
* ronaldo'dan iyi
* bitiriciliği çok iyi
vs ..resmen kuru sıkı sallamışlar.
burak denen çakma kral bize geldiği andan beri gol attığı atmadığı maçlarda saydırmışımdır kendisine.. hiçbir zaman da forvetimiz olmamıştır ne zaman defolacak bilmiyorum

Üst Alt