GSC Haber - Dursun Özbek Yönetim Kurulu Listesini Teslim Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Dursun Özbek Yönetim Kurulu Listesini Teslim Etti

Erden Timur'un olmaması düşündürücü. Demekki ya çok yoruldu artık istemiyor, ya da Dursun gelen tepkilere kayıtsız kalamadı. Ama özellikle futbol takımı için olmazsa olmazdı.

Florya yüzünden mevzu sanırım. Dursun bu floryadan 3-5 para alıp kapatacak mevzuyu. Erden projesi gibi bi proje yapılmalıydı. Ne güzel gidiyo klup illa bi sıkıntı çıkacak ya anlamıyorum bu işi.

Florya yüzünden mevzu sanırım. Dursun bu floryadan 3-5 para alıp kapatacak mevzuyu. Erden projesi gibi bi proje yapılmalıydı. Ne güzel gidiyo klup illa bi sıkıntı çıkacak ya anlamıyorum bu işi.
Florya zaten Erden Timur'un dediği gibi ilerleyeçek. Çıkan haberde 400 milyon dolar gelir kazanacağımız Florya'dan. Projeyi yapacak firma yatırım amacıyla topraktan bazı yerleri alacaktır mesela o peşinat dedikleri o olabilir.

Florya'ya çökülmemesinin tek garantörü Erden Timur idi. İki listede de çökmeye yakın insanlar var. Dursun Özbek bu konuda Süheyl Batum'dan çok daha az güven veriyor.

Üst Alt