Efsane Müzikler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Efsane Müzikler

Bu şarkının bu oyunda olduğunu bilmiyordum ki çok oynadığım bir oyundur.

Şarkı evet efsanedir. Bu şarkı aslında İtalyan bir şarkıcının şarkısıdır. Laura Branigan yeniden yorumladı ve ünlendi. Şarkıyla ilgili bir ayrıntı da klibin yönetmeni The Exorcist filminin yönetmenidir.
Arabanın radyosunda çalıyo.Şuan bile oyun bilgisayarımda yüklü.Online da oynuyoduk da oyunun hilesi çıkınca online sarmadı..

canon rock... ilk kez rutubet kokan zemin kattan 2 kat altta bi atari salonunda duydum bunu, pesin editli bi halinde müzik olarak bu çalıyordu niyeyse hemen araştırdım tabi daha önlüklü falanım, abime anlatıyorum ama atari salonuna gittiğimi de saklamam lazım falan abim anladı hemen oradan duydugumu 2 tokatladı beni sonra da mp3 çalarımda var o şarkı istersen dinle dedi. vay be...

canon rock... ilk kez rutubet kokan zemin kattan 2 kat altta bi atari salonunda duydum bunu, pesin editli bi halinde müzik olarak bu çalıyordu niyeyse hemen araştırdım tabi daha önlüklü falanım, abime anlatıyorum ama atari salonuna gittiğimi de saklamam lazım falan abim anladı hemen oradan duydugumu 2 tokatladı beni sonra da mp3 çalarımda var o şarkı istersen dinle dedi. vay be...

Hos geldin. Ozlettin.

Üst Alt