EPL 22/23 H:36 | Arsenal 0-3 Brighton | MS | 14 Mayıs | beIN Sports 3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bosuna zamaninda de zerbi reisi Galatasaraya td olarak istemedik.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

aynen sevgili tuncay.

nacizane asiri memnunum -ada futbolunda ve buna bagli kimi saygin otoritelerin kendisinin oynattigi futbola dair -daha sezonun ilk yarisi oynaniyorken ovguyle bahsedilip ,oynattigi oyuna bold dikkat cekilmesi, kendisi adina olusan yeni guzel reputasyonlar di bir bakima. efsane ex ingiliz futbolcu olan bazi tv yorumcularinin tvde ve kose yazilarin da *hocayi takdir etmesini memnuniyetle takip ediyordum.

< mevcut ve gecmis kariyerindeki skorlardan bagimsiz oynattigi ozel oyundan dolayi daha onceye gidersem :
*kendisini
-forumumuzda (dunya futbolu,italya ligi, yetenekli onu cok acik teknik adamlar listemde oldugundan) ilk donemlerimden beri detaylica bir cok kez burada deginirken ,
sonralari da olusan sartlar dolayi *kulubumuze teknik adam araniyorken, *oneri olarak kendisinin ismini *yabanci olacaksa *ilk oncelik isim olarak bold sekilde yaziyordum ilgili basliklarda...
*yerlide de *okan hocayi yaziyordum.

tanim :

*pep'in kiskandigi 2 hoca dan biri.
daha tepe takimda ilk sassuolo doneminden beri gormek istesem de, mevcut gorev yaptigi ingiliz kulubunu ( uzun vade dolayli ) ~ *takimi getirdigi mevcut cizgiyi potansiyel baglaminda nereye tasir merakta etmiyor degilim. bu da nacizane ayri bir heyecan benim adima.

bu onemli galibiyet ve genel sezon ozelinde oynattigi istikrarli futbolundan dolayi tebrikler de zerbi hoca'ma .

saygi ve selamlar

Üst Alt