Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Sözlükte gurrpegi iyi bir kaynak mı? O da Erden Timur ile ilgili devam edecek tarzı bir mesaj vermiş. Ben de bir şekilde devam edeceğini düşünüyorum ama artık sadece futbol ile ilgilenecek projeler konusunda bu zamana kadar ki gibi bir aktif rol almayacak diye düşünüyorum.
Önceden iyi kaynaktı transfer haberleri çıkıyordu. Son durumu ne bilmiyorum

başkan artık nazı bırak karar ver

kalacaksan gerekeni yap bu takımın başsız bırakma

transferleri ders alarak yap ve seneye bu kahpelere gereken cevabı ver

kalmayacaksan da kaybedecek bir şeyin zaten yok

çık şu şerefsiz aliye gereken cevabı ver

Bu adamı da sindirdiler bizim leş yönetim kına yaksın. Şikecilerin dün yaptığı şerefsizlere hakettiği cevabı verebilecek tek adamdı belki de diğerleri ebedi dost ali bey ali bey diye ezik ezik dolaşıyo ortada

O son basın toplantısını çok erken yaptın. Şampiyonluk garanti olana kadar renk vermeyecektin. Boşu boşuna oyuncuları düşürüp şerefsizleri iştahlandırdın. Dünkü rezalette yaptığın hatanın da payı var.

Bu adamın kalbini kıranlar dünkü mağlubiyetin en net sorumlusudur ilahi bir mesaj gibi iyi bir insanın kalbini kırdınız bunu hak ettiniz bu da size ders olsun gibi geldi.

Medya önündeki yakın ve samimi görüntüler onları geçelim o görüntüyü vermek zorundalar muhtemelen sezon sonrasında bir daha yan yana bile gelmeyecekler.

kimsenin kıçını yalayacak halimiz yok. bu sene yaptırdığı bombok transferleri okan kapattı
ders aldı mers aldı dediler koca devre arası zamanında sol bek getiremedi, sağ beke de bir tane konu mankeni ayarladı

aklını basına alacaksa nazı niyazi bırakıp devam etsin. ık mık etmeye devam ediyorsa da bir daha kamera karşısına geçip durmasın

Bu kritik günlerde, tam kenetlenme zamanında resmen şımarıklık yapıyor. Gidecekse çeksin gitsin. Yerine adam bulunur. Kimseye yalvaracak halde değiliz.

Kırgınmış. Şampiyonluktan daha mı önemliymiş yani. Oturur anlaşırsın olup biter.

Eğer başkanlığa oynamak için yapıyorsa bunları daha da ayıp.

Verdiği röportajdan sonra takım baya geriye gitti mumu da derbide diktiler zaten

Man utd deplasmanına kazanmaya gidiyoruz videosu hazırlayan adam nere , küstüm oynamıyorum diyen adam nere

Pazar maç bitimi ne varsa dökün artık kimse karnından konuşmasın Florya'da şu oluyor yönetimde şu oluyor şu şu sebeple yokum ya da varım de konu kapansın ağabey. Böyle orta yollu gidince taraftar çatacak yer arıyor zaten sana gelecek sıra ne varsa çık anlat.

Üst Alt