Erden Timur: "Tarihte ilk oldu, Güntekin Onay programı açarken hakem hatalarına direkt olarak değindi" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur: "Tarihte ilk oldu, Güntekin Onay programı açarken hakem hatalarına direkt olarak değindi"

Erden Timur: "Biz 10 maç bekleyip, 10. maçtan sonra pozisyonları anlattık. Rakibimizin lehine bariz hata yapılınca çıkıp konuşmadık. Dediğim gibi tüm medya anlamında da açıklama gerektiren bir durum."

Erden Timur: "Lehte ve aleyhte olan tüm VAR konuşmaları açıklansın. Biz hala aleyhine en fazla hata yapılan takımız! Bariz ortada!"

Erden Timur: "Ben de maç sonu sinirle herhangi bir açıklama yapmamam gerektiğini düşünüyorum. O gün, eşim "kendini bir daha izledin mi?" dedi. Boyun damarlarım görünüyormuş. Doğru bir psikolojiyle yapılmış bir açıklama olmuyor."

Erden Timur: "Derbinin güzel bir maç olacağına inanıyorum. Tabii ki tansiyonu artırmamak da gerekiyor. Hepimizin belli sorumlulukları var. Her zaman daha itidalli olmamız gerekiyor. İnsan değer savunuyorsa, dönemsel olmaz. Her zaman öyle olmalı. Bu şekilde devam edeceğiz."

-zemin konusu

Erden Timur: "Sağ olsun Sivasspor yönetimi bizi karşıladılar, çok iyi ağırladılar. Zemin konusu da gündeme geldi. Bir hastalık olmuş son 10 günde. Kendileri de söylediler, 'Yıllardır oynadığımız en kötü zemin oldu' dediler. Bu denli olduğunu bilsek, başvuruda bulunabilirdik."

-zemin konusu

Erden Timur: "Sağ olsun Sivasspor yönetimi bizi karşıladılar, çok iyi ağırladılar. Zemin konusu da gündeme geldi. Bir hastalık olmuş son 10 günde. Kendileri de söylediler, 'Yıllardır oynadığımız en kötü zemin oldu' dediler. Bu denli olduğunu bilsek, başvuruda bulunabilirdik."
Bir ara kereme yerden oynadı bizden biri. Top bildiğin yarım metre sekti zeminden. Şanslıyız sakat vermedik

Orasi oyle ancak yine masada kaybedebiliriz sampiyonlugu iki sene once oldugu gibi. Hem de takimin kalitesi ve futbolu bariz ondeyken.
Daha sert açıklama yapacak ağzı bozuk bir adam değil bu ama laf sokmayı iyi biliyor
Bence gayet yerinde hatırlayan şimdiye kadar ki yönetimler got korkusundan konuşamıyordu fatih hoca konuşuyordu anca şimdi ise cat cat vuran yönetimimiz var

Üst Alt