# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eren Aydın | Çorum'da Kiralık

Bu herif gol makinesi çok da süratli. Olma ihtimali var ama Lautaro Martinez ya da Jamie Vardy gibi bir şey olur. Attığı twit kalbimi kırmıştı gitmek istiyor sanırsam.

İşe yarayacak adamsa bizimkiler tutar zaten içiniz rahat olsun Mustafa kapı bartug emir tintis hangisi topçu olmuş yol verdiklerimizden ?

Bunlar kendini 15 yaşında sanıyor 20 ye gelmişler hala onun bunun alt takımında sürünüyor bartug seneye sivasspora falan gelir bir cacık da olmaz yıllarca beklemeye gerek yok
Tintiş 18 yaşında Süper Lig'de bir maç oynadı gerçi şimdi Rezerv Lig'in iptal olmasıyla taca çıkmış olabilir.

Bartuğ A takımla idman yaptı yazın şimdi de B takımda banko oynuyor görünüyor. Alt yaş takımı değil B takımı var Marsilya'nın. Gerçi çok üst ligde değillermiş ama yaş grubu olarak 18-21 bandı görünüyor, bu seneyi iyi geçirirse devamı da gelir.

Muhtemelen olmayacak bunlardan ama olmamış gibi konuşmak da doğru olmaz, onu diyorum. Tintiş için kalmak daha doğru olurdu hem Youth League ve Rezerv'de yardırırdı hem de belki sürpriz sol bekimiz olurdu. Bartuğ ise kalsa bile kiralanırdı bir yerlere bunun yerine Marsilya'nın kaynaklarından faydalanayım bir de yurt dışı göreyim demiş olabilir saygı duyarım.

Tintiş 18 yaşında Süper Lig'de bir maç oynadı gerçi şimdi Rezerv Lig'in iptal olmasıyla taca çıkmış olabilir.

Bartuğ A takımla idman yaptı yazın şimdi de B takımda banko oynuyor görünüyor. Alt yaş takımı değil B takımı var Marsilya'nın. Gerçi çok üst ligde değillermiş ama yaş grubu olarak 18-21 bandı görünüyor, bu seneyi iyi geçirirse devamı da gelir.

Muhtemelen olmayacak bunlardan ama olmamış gibi konuşmak da doğru olmaz, onu diyorum. Tintiş için kalmak daha doğru olurdu hem Youth League ve Rezerv'de yardırırdı hem de belki sürpriz sol bekimiz olurdu. Bartuğ ise kalsa bile kiralanırdı bir yerlere bunun yerine Marsilya'nın kaynaklarından faydalanayım bir de yurt dışı göreyim demiş olabilir saygı duyarım.
Bartuğ'un oynadığı lig 5.lig, Bartuğ için bizdeyken de diyordum 6 no olarak oyuncu içinde bu kadar temastan kaçan, top rakipteyken etkisiz bir oyuncu olmaz. Bu özelliğini geliştirmeden bir A takımda oynama ihtimali yok.

Bartuğ'un oynadığı lig 5.lig, Bartuğ için bizdeyken de diyordum 6 no olarak oyuncu içinde bu kadar temastan kaçan, top rakipteyken etkisiz bir oyuncu olmaz. Bu özelliğini geliştirmeden bir A takımda oynama ihtimali yok.
Bunlara karşı çıkmam ama itiraz ettiğim şey bu heriften topçu olmadı lafıydı. Ortada tamamlanmış bir süreç yok ki.

Gelecek yıl mutlaka alternatif kadro içinde olmalı, israf olmamalı bu çocuk. Gomis sözleşme bitiyor, İcardi zaten kiralık, Sefer durum belirsiz. Sadece Mertens kalıyor elde. Bir golcü mutlaka alınır ama alternatifler den biri Eren olmalı bu çocukta ışık var.

Üst Alt