Ergin Ataman - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen harika bir insansın.
Ergin Ataman'ın varlığı Fenerbahçe'ye en az 100 milyon € kaybettirdi.

Fatih hoca dışında bu kadar zarar verebilen oldu mu Fenerbahçe'ye ?

O değil de bu adam Beşiktaş'ın başındayken bizim taraftarla arası fena bozuktu. Öyle hatırlıyorum. O zamanlarda bize gelmesini hiç istemiyordum bu yüzden. Ama geldikten sonra Galatasaray Lisesi'nde okuduğunu ve Galatasaraylı olduğunu öğrenmiştim. Biz bu adamla neden kavga ettik yav Beşiktaş'ın başında olduğu zamanlarda?

gs lisesinden değil sanırım. bizde erman kunter vardı o gs liseli idi ama bjliydi. ergin hoca bjdeydi ama gsliydi. böyle egzotik bi vaziyet vardı.

Gördüğüm kadarıyla Efes yönetimi büyük satış koymuş hocaya. Dün Efes menajeri hocaya saldıran Fb yöneticilerini teselli ediyordu. Hoca mevzunun farkında zaten her maç sonu alttan alta bunlara geçiriyordu.
Heis geçende de yazdım gitme sebebi bu zaten. Belki Euroleague’de bu sezonki başarısızlığının sebebi bile bu.

Seçtiği takım bile manidar.

Her zaman söylerim,yeni yapılacak spor salonunun adı Ergin Ataman Basketbol Salonu olmalıdır!Bizim takımdan bağımsız bu kadar başarısı olan başka bir Türk antrenör, başka bir spor adamı daha yok.

O değil de bu adam Beşiktaş'ın başındayken bizim taraftarla arası fena bozuktu. Öyle hatırlıyorum. O zamanlarda bize gelmesini hiç istemiyordum bu yüzden. Ama geldikten sonra Galatasaray Lisesi'nde okuduğunu ve Galatasaraylı olduğunu öğrenmiştim. Biz bu adamla neden kavga ettik yav Beşiktaş'ın başında olduğu zamanlarda?
Ultraslanla arası hâlâ bozuk. Hırslı bir adam rakiplerini kudurtuyor maalesef o sezon bizi de kudurtmuştu.

Üst Alt