Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Gelen yabancilar ne katki verir bilmiyorum ama gecen seneyi yakalamak icin Sadik kendini gelistirmeli ve Muhaymin de surpriz katki vermeli

Geçen sene oluşan sinerjinin üstüne daha iyi takım kurmamızı beklerdim şahsen. Geçen seneki takım Eurolig potansiyelli oyunculardan oluşuyordu ki iki tanesi Eurolig yapmasa bile milyon dolarlık kontrat buldu. Bu seneki takımın tavanı belli uzayıp kısalmaz belli standartta kalırız bence.

Net güvenilebilecek 3 tane adam var; Bost, Angola, Ennis; Angola bile ? hatta. Diğerleri sakatlık sorunu olan veya yetenek olarak kısıtlı adamlar. Seviye atlamamız gerekirken geri gittik. Bir beklentim yok. 3 numaraya baksana, yine Şutör 61'e kaldık.

Bu arada 5 numaradakileri böyle okuyunca Faryd Mondragon dönmüş gibi oluyor :berkan:

Hep şöyle bir beklenti oluyor az bütçeyle büyük başarı yakalayalım böyle bir dünya yok bir önceki sene daha fazla bütçeyle az daha küme düşüyorduk. Senin koyduğun para kadar hatta daha fazlasını Karşıyaka, Telekom, Tofaş, Bahçeşehir vs. de koyuyor şimdi sen seneye bunların hepsini geçeceğinin garantisi verebilir misin Efes'i Fener'i saymıyorum bile.

kolombiya'da basket mi oynanıyor yav

dc617ea72dab8f804a29c3671f82c8bf.jpg

Antepli Alpha Kaba Buducnost'a imza atmak üzereymiş. Bir basketbol kültürü olsa da ekonomik olarak kıçı kırık Karadağ takımı alabiliyorsa hemen aklını çelip alalım, cidden 1 değil 2 vites birden artırmış oluruz. Valencia'ya falan gitse kapışamayız da demekki ücret olarak alınabilir seviyede.

Üst Alt