Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Açık söylemek gerekirse ilk 10-15 dakikadan sonra dayanamayıp kapattım. Rezalet maçtı..

İlk 42 dksini izleyip kapattım. İspanya milli takımı mümkünse lav edilsin lan çok sıkıcısınız.

İspanya'nın maçlarını izlemeyeceğim bundan sonra.Bu nasıl bir futboldur al ver al ver.

İspanya'nın oyunu sabırlı olup, rakibi yıpratarak ve yıldırarak araya bir gol sıkıştırıp kazanmak. En azından güçlü rakiplere karşı böyle oynuyorlar.

serefsiz ispanya, b.k var böyle futbol oynuyorsun. senin yüzünden artik cogu takim böyle oynamaya calisiyor. olan biz seyircilere oluyor. sykyntidan patladim resmen maci izlerken

serefsiz ispanya, b.k var böyle futbol oynuyorsun. senin yüzünden artik cogu takim böyle oynamaya calisiyor. olan biz seyircilere oluyor. sykyntidan patladim resmen maci izlerken

Aynen. Yunanistan'in maclari daha heyecanli millet anti futbol dese de. Hollanda'nin da total futbolu cok guzrl oynadigi donemleri biliyoruz, hic boyle zevksiz maclar izledigimi hatirlamiyorum o donemlerde.

Uyumuşum 2.golü göremedim.

ispanya o kadar sıkıcı bir futbol oynuyor ki uyumamak elde değil.. nereden geldi bu lanet futbol tarzı .. o cruyff mu neyse, çok büyük bir bok işlemiş..barcelona'da aynı futbolu oynuyor hatta onlarınki daha sıkıcı ama Messi var işte..

bu fransa ne igrenc ne ruhsuz bi takimya 90 dakika hic bisey yapmadilar öyle gezindi durdular mac boyu

Barcelona ve İspanya'yı boykot etmek lazım..

public viewing de izledik maci, bütün millet tüm mac boyunca ispanyaya küfür etti resmen. tamam kazaniyorsunuzda artik milletede gina geldi

bende ispanya nin futbolundan artik nefret ediyorum ama fransa da hic bisey yapmadi bundan önceki maclarda da berbatlardi

haklısın ama işte mustafa sarp ayhan barış gibi yana arkaya öne bir daha yana bir daha geriye pas yaparsan adamlar artık bitiyor .. böyle futbol anlayışı olmaz .. yeter artık

o zamanda Fransa'ya sormak lazım neden adamlar 8 tane defansa yönelik adamlarla oynuyorlar?

şimdiye kadar bir tek İrlanda açık oynadı İspanya'ya onlarda 4 tane yedi....

Mata----Adrian----Silva

-----İniesta--Xavi-----

--------Xabi A.------

Arbeloa--Pique-Ramos--J.Alba

---------Casillas--------

Şöyle mükkemmel bir ilk 11 kurmak varken aptal del bosque 7 ortasaha ile oynatıyor takımı.

Adrian gibi geleceğin en büyük yıldızlarından olacak bi adamı kadroya bile almamış Allahın malı.

İniesta----Torres----Silva

-----Cesc--Xavi-----

--------Xabi A.------

Arbeloa--Pique-Ramos--J.Alba

---------Casillas--------

Şöyle mükkemmel bir ilk 11 kurmak varken aptal del bosque 7 ortasaha ile oynatıyor takımı.

Adrian gibi geleceğin en büyük yıldızlarından olacak bi adamı kadroya bile almamış Allahın malı.

böyle daha iyi bence

Üst Alt