EURO 2020 YF | İtalya (4) 1-1 (2) İspanya | Pen. | 6 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EURO 2020 YF | İtalya (4) 1-1 (2) İspanya | Pen. | 6 Temmuz | TRT 1

barça sevgim olmasına rağmen milli takım olarak ispanya benim hiç sevdiğim takım değil, en iyi zamanı da dahil

italya ise en sevdiğim takım denebilir. Milli marşı, forması, oyuncuların adanmışlığı falan beni etkiliyor. Birde şimdi başında mancini var

gönlümüz italya ile

bu turnuvada dört gözle beklenen 7.mac olacak. daha önce oynanan 6 büyük macin 3'ü alt, 3'ü üst bitmisti.

fransa-almanya ALT
fransa-portekiz ÜST
almanya-portekiz ÜST
almanya-ingiltere ALT
belcika-portekiz ALT
belcika-italya ÜST

bu turnuvada dört gözle beklenen 7.mac olacak. daha önce oynanan 6 büyük macin 3'ü alt, 3'ü üst bitmisti.

fransa-almanya ALT
fransa-portekiz ÜST
almanya-portekiz ÜST
almanya-ingiltere ALT
belcika-portekiz ALT
belcika-italya ÜST

euro 2000 ve sonrasında oynanan yarı final maçlarına baktım. 3 golün üstünde gol olan tek maç almanya-türkiye 2008

ing-dan maçında kesinlikle max 2 gol olur ama italya-ispanya maçında 3-4 gol olabilir bence. Özellikle ispanya savunması çok hataya müsait

euro 2000 ve sonrasında oynanan yarı final maçlarına baktım. 3 golün üstünde gol olan tek maç almanya-türkiye 2008

ing-dan maçında kesinlikle max 2 gol olur ama italya-ispanya maçında 3-4 gol olabilir bence. Özellikle ispanya savunması çok hataya müsait
Ispanya minimum 1, maksimum 2 gol bulur bugün.

Yorgun Danimarka yarin direnemez bence.

Bugün daha gollü gececektir normal sartlarda.

E5oXFckUUAM2DID

E5oZr01X0AALLpL

Korkak Enrique forvetlerine güvenmemis. Ayrica Marcos Llorente yine yedek. O adam gercekten ilk 11 oynamayi hak ediyor.​

Üst Alt