A Grubu: Fenerbahçe, Rivas Ecopolis, Galatasaray Medical Park, Beretta Famila
B Grubu: Ros Casares, Wisla Can-Pack, Sparta&K M.R. Vidnoje, UMMC Ekaterinburg
Gruplardaki maç programı da şu şekilde:
28 Mart Çarşamba
13.00 Wisla Can-Pack – Sparta&K M.R. Vidnoje
15.30 Ros Casares – UMMC Ekaterinburg
18.00 Fenerbahçe – Beretta Famila
20.45 Rivas Ecopolis – Galatasaray Medical Park
29 Mart Perşembe
13.00 Sparta&K M.R. Vidnoje – Ros Casares
15.30 UMMC Ekaterinburg – Wisla Can-Pack
18.00 Beretta Famila – Rivas Ecopolis
20.45 Galatasaray Medical Park – Fenerbahçe
30 Mart Cuma
13.00 Ros Casares – Wisla Can-Pack
15.30 Sparta&K M.R. Vidnoje – UMMC Ekaterinburg
18.00 Fenerbahçe – Rivas Ecopolis
20.45 Galatasaray Medical Park – Beretta Famila
Üçüncü maçlar sonunda A Grubu'nun birincisiyle B Grubu'nun birincisi 1 Nisan Pazar günü Kadınlar Avrupa Ligi 2012 Finali'ne çıkacak.
Gruplarını ikinci sırada bitiren iki takım 3.lük-4.lük, üçüncü sırada bitiren iki takım 5.lik-6.lık ve dördüncü sırada bitiren iki takım 7.lik-8.lik maçı oynayacak.
1 Nisan Pazar
13:00 A Grubu 4.’sü – B Grubu 4.’sü
15:30 A Grubu 3.’sü – B Grubu 3.’sü
18:00 A Grubu 2.’si – B Grubu 2. ‘si
20:45 A Grubu 1.’si – B Grubu 1.’si.
B Grubu: Ros Casares, Wisla Can-Pack, Sparta&K M.R. Vidnoje, UMMC Ekaterinburg
Gruplardaki maç programı da şu şekilde:
28 Mart Çarşamba
13.00 Wisla Can-Pack – Sparta&K M.R. Vidnoje
15.30 Ros Casares – UMMC Ekaterinburg
18.00 Fenerbahçe – Beretta Famila
20.45 Rivas Ecopolis – Galatasaray Medical Park
29 Mart Perşembe
13.00 Sparta&K M.R. Vidnoje – Ros Casares
15.30 UMMC Ekaterinburg – Wisla Can-Pack
18.00 Beretta Famila – Rivas Ecopolis
20.45 Galatasaray Medical Park – Fenerbahçe
30 Mart Cuma
13.00 Ros Casares – Wisla Can-Pack
15.30 Sparta&K M.R. Vidnoje – UMMC Ekaterinburg
18.00 Fenerbahçe – Rivas Ecopolis
20.45 Galatasaray Medical Park – Beretta Famila
Üçüncü maçlar sonunda A Grubu'nun birincisiyle B Grubu'nun birincisi 1 Nisan Pazar günü Kadınlar Avrupa Ligi 2012 Finali'ne çıkacak.
Gruplarını ikinci sırada bitiren iki takım 3.lük-4.lük, üçüncü sırada bitiren iki takım 5.lik-6.lık ve dördüncü sırada bitiren iki takım 7.lik-8.lik maçı oynayacak.
1 Nisan Pazar
13:00 A Grubu 4.’sü – B Grubu 4.’sü
15:30 A Grubu 3.’sü – B Grubu 3.’sü
18:00 A Grubu 2.’si – B Grubu 2. ‘si
20:45 A Grubu 1.’si – B Grubu 1.’si.