GSC Anket - Fenerbahçe Maçına Kaç Puan Farkla Çıkmak İstersiniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fenerbahçe Maçına Kaç Puan Farkla Çıkmak İstersiniz

Fb Maçına Kaç Puan Farkla Çıkmak İstersiniz

• Kullanılan toplam oy
    89
tabii ki 7 olsun isterimde - beraberlik ile 6 puan daha realist ona göre.

o nedenle oyum 6 oldu.

Şampiyon çıkmak lazım - bu çürük sezonun bir an önce bitmesi lazım.

Her üç kişiden ikisi şampiyon çıkalım demiş. Düşündüm de şampiyon çıkarsak ve bunlar paldır paldır dökülmüşken son bir şeyin daha intikamını alır mıyız?

8 puan kafi. 7 diye bisey yok kim uyduruyor bunlari.biz niye berabere kaliyoruzda onlarin yenilmesini bejliyoruz. diger ihtimaller 6-9-8-4-3 puan fark olusma ihtimalleridir. 4ve 3 puan bile daha olumlu. lutfen 7 demesin kimse. benim gonlumden gecen 8 yada 9. sampiyonlugu al isterse bizi yensinler hatta attiklati golu beraber kutlayalim iclerinde kalsin. noluyo bunlar niye seviniyor desinler umtumda degil. boyle konularda hic heyecan aramam. hele 8 de kapanir 18de deyip hafta hafta elimizden kacti kacacak derken girdigimiz tripleri hic cekemem.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8 puan kafi. 7 diye bisey yok kim uyduruyor bunlari.biz niye berabere kaliyoruzda onlarin yenilmesini bejliyoruz. diger ihtimaller 6-9-8-4-3 puan fark olusma ihtimalleridir. 4ve 3 puan bile daha olumlu. lutfen 7 demesin kimse. benim gonlumden gecen 8 yada 9. sampiyonlugu al isterse bizi yensinler hatta attiklati golu beraber kutlayalim iclerinde kalsin. noluyo bunlar niye seviniyor desinler umtumda degil. boyle konularda hic heyecan aramam. hele 8 de kapanir 18de deyip hafta hafta elimizden kacti kacacak derken girdigimiz tripleri hic cekemem.

Gereksiz gerginsin

7,8,9 arasındaki farkı anlayamadım kaldı ki ankette +7 yazıyor seçenek olarak.

Üst Alt