Fenerbahçe'de Fax Skandalı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Fax Skandalı

Cevap: Fenerbahçe'de Fax Skandalı

dün gece bırakmıştım,en son gsliler itiraf etti trolledik biz atmadık diye,son durum ne renkdaşlar,fb açıklama yaptımı :) gelişmeler ne :cool:

Faks makinem gümüşten, Türkiye kupam tenekeden, Bize simdi faks geldi, Florentino Perez'den çal keke CALLL :asd:

Ynt: Fenerbahçe'de Fax Skandalı

Hep bu konuyu görünce fax skandalı hep başka şeyi andırıyor. Sorun bende galiba. Ahahhahah

Bize Her Sevdadan Geriyə Kalan Sadece GALATASARAY!!!

Fenerbahçe'nin neden düşürülmediğini anladım sonunda. Bunlar olmasa ligde başka kime gülünecek ?

Neşe kaynağı keratalar sizi....:D

Arkadaşlar lütfen çektiğiniz faxları yere atmayın, Fenerliler onları Real Madrid'den geldi sanıp resmi sitede paylaşıyor. :D :D

Arkadaşlar lütfen çektiğiniz faxları yere atmayın, Fenerliler onları Real Madrid'den geldi sanıp resmi sitede paylaşıyor.

Real Madrid başkanı Perez'in F.bahçe'ye fax ile kutlama mesajı gündeme hareket katmıştı ancak bir grup Galatasaray taraftarının bunu yaptığı haberi ise gündeme bomba gibi düştü. Dünyanın da ilgilendiği bu haber Marca muhabiri tarafından Başkan Florentino Perez'e sorulunca, Perez gülmüş ve "Ben hiç bir kulübe fax çekmem teknoloji artık gelişti telefonumla ararım. Türkiye'den bir tek Galatasaray'ı tebrik için aradım. Onlarla dostluğumuz üst seviyede"

El Mundo

:asd:

2799935340_470403843040727_241511190_n.jpg

Ynt: Fenerbahçe'de Fax Skandalı

Adamlar fena malzeme oldular.

Birde mallıkları Türkiye sınırlarını aştı.

:D

Fax makinem gümüşten,

Yeni çıktım metristen,

Tebrik mesajı gelmiş

Florentino Perez'den.

:D :D

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Son dakika : fener spor klübü, real madride çektiği faxta, perez'in imza sirkülerini istemiş :asd::asd::asd:

Sen git Galatasaray'i Türkiye'ye Rezil edeceğim diye 12-13 milyon euro'yu gözden çıkar, adamlar 2 tl verip seni dünyaya madara etsin !

- Ahmet Çakar

Üst Alt