FTK 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 73-74 Banvit | MS | 18 Şubat | TRT Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FTK 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 73-74 Banvit | MS | 18 Şubat | TRT Spor

Royal halıda son topta alınmayan ders,böyle suratına şamar gibi vurulur

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ama resmen hakkettik ya yenilgiyi..mac boyu hic faul atisi kacirmayan takim en kritik zamanda 4 atisin 2 sini kacirdik ve yenilgi geldi...bir baska olumsuz tarafta inanilmaz kötü düsük atislarimiz...herhalde yanlis görmediysem yüzde 2 lik atislarda yüzde 44 3 lük atislarda yüzde 40 la oynadik... mantikli düsünürsek bu dar rotasyonda türkiye kupasi fazlalikti..darüssafaka yada finalde sikebahceye kaybedecegimizi varsayiyorum....

Micov'un 2 bomboş turnikeyi kaçirmasiyla maç orda dönmüştü. Resmen elimizle verdik maçi. niye zipliyorsunuz onu anlamiyorum. adam gitsin 2 lik atsin. Niye zipliyorsun yani. Üzüldüm valla beleşten maç gitti. 2. yari iyide oynamiştik Yine sivadik

Son düzenleme:
Ergin Ataman gitmeli.. kan değişikliği şart oldu... bu kadarıda fazla..

Galatasaray gibi bir takım nasıl böyle bir maç kaybeder !!! Rezalet !!

20 yıldır bi kupa gören bi taraftarın da 3 maçla kupa şansın varken boşverin demesi de tam mallık

Ergin Hoca tam toparladı derken yine batırdı helal. Böyle anlarda o son molayı saklayacaksın arkadaş. Bir de bu tip durumlarda her ihtimale karşı faul yapacaksın. Ben kendimi bildim bileli son toplarda hep üçlük yeriz. Kupayı kaybederdik o ayrı da bu yenilgiler takımı loserleştirir.

Kapatalım bütün şubeleri futbol dahil acayip kar ederiz.

Dursun efendi başarıdan odun vermeden nefis takımlar kurdu.

Favori taraf kazandı abartmaya gerek yok. Çok fazla sakatlıktan dönen ve form tutamamış oyuncu var. Ecup'a konsantre olmak gerek

Kaç tane boş turnike kaçtı Karşıyaka maclarına kadar caleb greenin dönmesi lazım sağlık olsun futboldaki gibi mücadele etmeden kaybetmektense böle kaybetmek daha iyidir

20 yıldır bi kupa gören bi taraftarın da 3 maçla kupa şansın varken boşverin demesi de tam mallık

Soruyorum bu kupayi gecen sene kim aldi??? Google bakmadan cevapla...triskadan nagmeler,baskette ya sampiyon olacaksin yada eurolige katilma sansi elde edeceksin gerisi hikaye...

69-66 olunca rakip havaya girdi, umutlandırmamak lazımdı ama başarılı olamadık, yazık oldu.
Bu kadroyla kazansaydık bile yarın kuvvetle muhtemel kaybedecektik.

Kimse kusura bakmasın Ergin Ataman son kritik saniyeleri yönetemiyor. Ben 3 sn kala basket atıp maç kazandığımızı hatırlamıyorum ama biz isterse 1 sn kalsın muhakkak yiyoruz.

Son basketten önce bir faul yapılmaz mı yani? Bu kadar basit bir taktiği veremiyorsan yazık sana.

Umit Çatar da ki Ergin Ataman nefreti yüzünden Ergin fanı oldum.

Geçmiş olsun baskette seneye 3 milyon bütçe ile play off zor yaparız.

Üst Alt