Galatasaray´a Karşı Kaleciler Panter Kesiliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray´a Karşı Kaleciler Panter Kesiliyor

Bu akşamki kaleci gibi kalecilik yapsınlar hepsi gol atar. Herif 3 kere önünde. adam varken kaleyi boş bırakıp gol yedi yav kalede dursa gol olmayacak ve kaleciyi çalıştırmış olacaklar ilişki bu

Bunlar normal kurtarışlar
Gol yüzdesi yüksek olan kurtarışlara bakmak lazım
Orada bizim şutlar yoktur bence

Konya maçında Kerem ceza sahası içinde o topları dikmese 10 - 0 da olurdu evet panter kısmı doğru ama biz de gol atma becerisi düşük.

Ali Şaşal az önce 25 metreden aldı içeri
Ali sasal top tutmadiki bizi macta yarim metreden halil uzerine vurdu donen topada kim vurdu bilmiyorum oda uzerine vurdu kalede futbolcu bile olsa tutardi bizim topcular gol atma becerisi cok dusuk adamlar saglam hazir bir icardi yoksa bizim takimin hucum gucude yok maalesef

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cunku sut cekmesini bilmiyoruz. Surekli kalecinin ustune vurursan veya ciliz sutlar cekersen kaleci panter kesilir. Bir de su var, "kapali defanslari acamiyoruz". Surekli top kaybeden, gol kaciran, daha dogrusu girdigi pozisyonlari gole cevirme yuzdesi dusuk olan futbolcuyla maca baslarsan, tabiki zorlanirsin.

Ben bu tür istatistiklere katılmıyorum. Sivas kalecisi gibi fener maçlarında yumurtlayan kaleciler rakibe kaleyi açıp ismini söylemek istemediğim birsey yaptiklari için ayri değerlendirilebilir ama 7-8 metre kale varken sen üzerine vurursan sürekli. Gol yapmayı beceremezsen kaleciler panter olur tabi.

Bazen gerçekten çok dandik şutlar vuruyoruz ama bazen de çıkmayacak topları çıkarıyorlar. Fener'e gelince hepsi gol oluyor nedense

halilin muhteşem forvetliği ve arkasındaki yancıların istatistiği
25 şutta kaleyi bulan sadece 8 şut.
Böyle bir saçmalık işte.
bize kaleyi tutturan futbolcu lazım
Screenshot_1.jpg
whoscored verileri

Beceriksiz bir takımız, bunu kabul edip sonra yorum yapalım, geçen sene de beceriksizdik, sağolsun icardi kurtardı

Üst Alt