GSC Haber - Galatasaray, Batshuayi'yi Gündemine Aldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Batshuayi'yi Gündemine Aldı

?

• Gelsin

• Ben istemem

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
bu gazete sallıyordur sallamıyordur bilemem ama twitterdaki bazı hesaplar bir ay önceden okan hoca istanbul takımlarından birinde forma giyen sözleşmesi bitmek üzere olan birini ciddi takip ediyor ettiriyor gibi bir kaç haber gördüm

images

Bu arada bu adama şu formuyla hayır da diyemeyiz. Fb’den yedek olduğu için ayrılıyor ama muhtemelen bizimkiler İcardi 2 ay yatışta falan diye ikna ederler bu iş gerçekse. Daha 30 yaşında beleş ne vereceği belli son 2 sezon hem Avrupada hem ligde ciddi iş yapmış forvet yav.

Hücum presi devam edeceksek en uygun da profil.

Ben genede bir ay önce gördüğüm habere de şuanki habere de inanmıyorum hala tipik fb kurnazlığı. Gs sulanıyor diyip kendince başarı kovalıyorlar

Transfer çalımıyla ne alakası war? Icardi sakat olduğunda veya formsuz olduğunda aratmayacak bir forvet lazım. Batşuayi de o tanıma uyuyor. Ceko'dan iyiydi bu sene.
İcardi o kadar yetersiz ise zaten as forvet bulmak gerekiyor. Bir yandan da adam ülkede fenomen oldu. Benim görüşüm potansiyelli transferler yapıp parlatmak üzerine. Batshuayi ye yüklü ve dönüşümü olmayan bir sözleşme vermek yerine yatırım yapmak daha doğru olur. Çünkü öyle özel bir oyuncu da değil.

Adam salak değilse bizd gelmez zaten adam oynayamıyor diye ayrılacak icardi nin arkasında yedek bekler mi ?

Ben olsam beklemem oynayacağım takıma giderim

Bence uzak duralim, fransa dan vs genc potansiyelli scouting transfer yapalim. Ha cok uygun rakamlara gelirse belki olabilir.

Icardi
Bats(eger alirsak)
Scouting 9 no

Umarim liste de iyi scouting ettimiz 9 no vardir. Icardi ne kadar süre daha üst düzey oynar belli degil, kendine iyi bakarsa rahat 35 e kadar oynar.

Yanina yedek olarak genc birini alip Icardi den 2-3 yilda cok sey ögrenir, piser. Adamin tartismasiz futbol iq su yüksek ve cok tecrübeli.

Üst Alt