GSC Haber - Galatasaray, Ndombele ile Yolları Ayırıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Ndombele ile Yolları Ayırıyor

Su senin yazdiklarini 1 yaz boyunca birkac isim daha ekleyip yazacak ve ekmegini bunfan kazanacak bir sürü gazeteci/muhabir! olacak:)
Dur bende haber yapayım. Özel haber GS sezon sonunda Aurier, Vinicius ile yolları kesin ayırıyor. Bununla da bitmiyor yolların ayrılacağı diğer isimler de belli oldu GS sezon sonunda Zaha ve Tete'yi de satacak Oliveira'yı da göndermenin yollarını ayırıyor. Takıma kiralıktan dönecek Ross'un da kiralanması yada satılması gündemde.

Ya tutarsa dedik tutmadı. Denenmesinde bir hata görmüyorum bu adamı almasak 33 yaşındaki Vecino çöpüne 3 yıllık kontrat verecektik öyle bir faciadan kurtarmış oldu bizi en azından.

Geçen yıl napoliyle bu yıl da inşallah bizle şampiyonluk kazanacak dünyanın mental olarak en bitik topçusu bile fenerlilerden daha çok şampiyonluk goruyor asdfggfs

Ilginc bir adam, problemi nedir onu da anlamadim. Soyle birsey olabilir; "banka hesabimda 10m euro birikince bu isleri birakacagim" gibi. Sanirim yedigi ictigi batirdigi disinda kalan belirli bir birikime sahip oldu ki bu yontemi seciyor. Sakatligi varsa, ki bu aciklanirdi, durum anlasilir hani sanmiyorum da.
Temizinden 50 milyon euro hesabında vardır coin falan işine girişip belki 5-10 katına da fırlatmış olabilir.
Para ve kariyer derdi yok

Üst Alt