GSC Haber - Galatasaray'dan 7 İsim, Fenerbahçe Maçı Öncesi Kart Ceza Sınırında | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray'dan 7 İsim, Fenerbahçe Maçı Öncesi Kart Ceza Sınırında

Galatasaray'da Hakim Ziyech, Lucas Torreira, Kerem Aktürkoğlu, Davinson Sanchez, Victor Nelsson, Sergio Oliveira ve Kaan Ayhan, Fatih Karagümrük maçında kart görmeleri halinde Fenerbahçe karşılaşmasında görev alamayacaklar.

Muhabir:7 oyuncunuz kart sınırında. Fenerbahçe maçını düşünerek bu kartları temizlemeyi düşünmediniz mi?

Okan Buruk: "En önemli maç, önümüzdeki maç mantalitesindeyiz. Ben de kart sınırındayım bu arada (Gülerek). Kendim için de geçerli. Lig sonuna kadar belki de kart görmezler."

nelsson-sanchez ikilisinden biri zaten yedek oluyor sürekli. biri sarı görse bile diğeri apo ile ikili olabilir. geçelim.

aktürkoğlu'nun durumu malum. zaten yedek oldu kendisi. ilk tercih değil.

oliviera'yı da geçiniz.

torriera-kaan ve ziyech çok önemli.

bir şekilde ziyech'i de kompanse edebiliriz ama torriera-kaan en önemli, bence.

Muhtemelen en az 3 üne verirler kart gümrük maçında.

Yarin ki maca bagli. Eger puan kaybi yasarlarsa, lig biter dolayisiyla, bizimle ugrasmazlar, bizimkiler alirsa alir. Ancak, son 2 maca kalirsa sampiyonluk bu durumda bize art niyet gostereceklerdir.

Bence ne olursa olsun, son mac cezalar bitecegi icin tam gaz devam ederdim. Varsin eksik cikalim $ikecilerin macina 1-2 isim feda edilebilir haftaya macin gidisatina gore. Skoru alirsak, Torreira, Nelsson ve Ziyech hemen cikarilmali sahsi dusuncem.

bu arada fb'de

becao
ferdi
mert müldür
tadic
cengiz
batshuai
dzeko

gibi daha stratejik adamlar 3 sarı kart sınırında.

atıyorum bir dzeko-bats cezalı olması ile bile, derbiye serdar dursunla çıkma ihtimalleri var.

nelsson-sanchez ikilisinden biri zaten yedek oluyor sürekli. biri sarı görse bile diğeri apo ile ikili olabilir. geçelim.

aktürkoğlu'nun durumu malum. zaten yedek oldu kendisi. ilk tercih değil.

oliviera'yı da geçiniz.

torriera-kaan ve ziyech çok önemli.

bir şekilde ziyech'i de kompanse edebiliriz ama torriera-kaan en önemli, bence.
Hoca standart kadroyla oynar ama söyle baktigimizda;

1-Her türlü stoperlerden biri Fener macinda Abdülkerim'in yaninda oynayacak diyebiliriz.
2-Torreira yerine Karagümrük macinda aslinda Berkan kullanilabilir orta sahada
3-Ziyech'in yerine Tete veya Zaha oynatilabilir, alternatiflerimiz var
4-Kaan yerine emanet Aurier olabilir veya Baris'i beke cekebiliriz, bu durumda hem Tete hem Zaha oynar.

Mac mac gittigimiz icin hoca kadroyu corbaya cevirmez

Ofansif oyuncuların kart görme ihtimali düşük saçma sapan hamleler yapmadığı müddet, sıkıntılı olanlar Torreira ve diğer savunmacılar.

Özellikle Torreira hiç bir ikili mücadeleden kaçmayan bir adam, hakemin olmayan bir foulü çalıp sarı kart verme ihtimali de var ayrıca. Kaç kere yaşadık bunu.

Bence x faktör kesinlikle Torreira. Diğerlerini bir türlü hallederiz, Torreira mutlaka olmalı derbide.

Üst Alt