Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Ayhan Akman da efsane sana göre o zaman. Kaç tane kupa kaldırmış adam sonuçta. Emre Aşık da öyle olmalı keza. :rolleyes:

Hakkıyı bilmem ama Ayhan Akman benim için evet Galatasarayın efsane futbolcularından biridir, bu adam 9 senedir Galatasarayın formasını aralıksız giyiyor, kolay iş değil 9 sene Galatasaray gibi bir büyük takımda tutunmak.

Hani nerde efsaneniz? Hani nerde benle burda tartışmaya giren adamlar? Kewell Galatasaray' da efsane değildir. Olamaz. Yönetim bile benim gibi düşünüyor ki 2 ay sakat diye adamı kapı dışına koydu (ki son derece doğru bir karar). Biz birşey biliyoruz ki söylüyoruz

Sen yine mi geldin buraya? Ne oldu Kewell ilk yarıda güzel taktı kapakları değil mi? Kayboldun sonra ortadan. Giremedin bu topağa. Girecek yüzün varsa tabii.

Birşey biliyoruzda söylüyoruz demişsin. Sen hiç bir şey bilmiyorsun. Klavye başından Kewell'a sallamak en kolayı, aferin. Senin altında bez varken Kewell dünyanın en iyi sol açıklarından biriydi.

b-315887-Harry_Kewell.jpg

Hagi'den sonra hiçbir yabancı bu kadar sevilmemişti...

10'dan başka hiçbir yabancı Galatasaray için gözyaşı dökmemişti...

Umutlar tükenirken ''O''ndan başka kimse ''METİN'' olamamıştı...

A.S. Galatasaray formasıyla çıktığı 65 resmi maçta 27 gol attı...

Harry Kewell !

Galatasaray'da efsane olmanın eşiğindeki bir sol açık...

Bu başlık düşürülmesin.

gerçekten bizimle kalmasını çok isterim.Ama bu sakatlık o kadar kötü bir şey ki...en azıdan 2-3 maçta bir oynamasını isterim.Kalması zor gibi görünüyor.Hala sözleşme yapılamadı...

Biz çok duygusalız.Kewell artık üst düzey mücadeleyi kaldırabilecek bir oyuncu değil ama herkes kalsın istiyor.Boşu boşuna 1 kontenjanı işgal edecek.

mantikli olmak gerek adam müzmin sakat

bize güclü ve direncli adamlar lazim

son iki sezon sakatlara yeterince müsama gösterdik

ve de rezil olduk

kewelli ben de severim

b-315887-Harry_Kewell.jpg

Hagi'den sonra hiçbir yabancı bu kadar sevilmemişti...

10'dan başka hiçbir yabancı Galatasaray için gözyaşı dökmemişti...

Umutlar tükenirken ''O''ndan başka kimse ''METİN'' olamamıştı...

A.S. Galatasaray formasıyla çıktığı 65 resmi maçta 27 gol attı...

Harry Kewell !

Galatasaray'da efsane olmanın eşiğindeki bir sol açık...

Bu başlık düşürülmesin.

Arthur reis renkler falan hos da bu A.S. Galatasaray nedir yahu Aleykum Selam Galatasaray mi nedir, benim boyle bir kisaltmadan veya hitabet seklimden haberim yok aydinlatabilir miydin? :icon_twisted:

Adam bu sene önceki senelere göre çok rahat oynuyordu maçlarda.Sonuna kadar oyun içinde etkin olabiliyordu.Sakatlandı diye üst düzey mücadele kaldıramaz mı oldu şimdi ? Ciddi sakatlık varsa olay değişir ancak bu sene verdiği performansın bu kadar kolay unutulmaması lazım.

Harry gittiği her takımda efsaneler arasına girmiştir. Ancak bizim Galatasaray'da efsane olmak bu kadar basit olmamalı.

Her ne kadar harry çok sevilse de takımın çıkarları daha önemli ki rijkaard en iyi kararı verecektir.

Harry bizimle kalmalı.Ama tabi gene sakatlanacak,oynamadığı zamanlar olacak.Sözleşmesindeki maddelere göre hareket edilmeli,oynadığı maç başına para almalı.

Kewell efsane olamaz Galatasarayda o kadar kolay değil.Efsane Bülent korkmazdır Hagidir H.şükürdür.Hatta Jardeldir.(Süper kupa finalini getirmesiyle) yani bunlar unutulmayacak şeyler bıraktı.

Arthur reis renkler falan hos da bu A.S. Galatasaray nedir yahu Aleykum Selam Galatasaray mi nedir, benim boyle bir kisaltmadan veya hitabet seklimden haberim yok aydinlatabilir miydin? :icon_twisted:

Hayri reyis, bu A.S. olayı Sportif A.Ş. ve Futbol A.Ş. nin ayrı iki şirket olmasından dolayı UEFA tarafından Galatasaray futbol takımı için kullanılan bir tanımlama. :tiphat:

gönlümüzde efsane ama gerçekten efsane kabul edlebilmesi için kupalar kaldırması lazım uzun yıllar.

Takımla birlikte efsane olursun.Şu an Kewell'ı efsane edebilecek bir takım yok.

Harry Kewell ...

Cok seviyorum bu adami;yetenekse yetenek;karakterse karakter...

Galatasarayimizda kaptanligi ilk once hakeden futbolcu...

Keske daha genc olsaydi.

İsimlere bu kdar tapmamalıyız.Bundan sonra Kewell takıma birşey veremez.Seneye gitmeli

Üst Alt