Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-4 Galatasaray | MS | 26 Şubat | TV 8 - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-4 Galatasaray | MS | 26 Şubat | TV 8

Okan hocanın Berkan- Zaniolo değişikliği yüzünden orta sahayı rakibe vermiştik oysa Zaniolo- Gomis yapsa daha farklı bir skor olurdu. Gomis sonuçta bu takımın içinde ciddi faydası var o yüzden hazırlık maçı da olduğu için anlayabiliyorum resmi bir maçta yapsa ciddi eleştirirdim.
Bence 2.yarı giren oyunculardan birini çıkarmaması doğru, hazırlık maçı için hic bir oyuncunun moralini bozmaya gerek yok

Dikkat çekenler
Kaan Ayhan = çok güzel transfer
Adekupbe = ben pek beğenmedim adamini kaçırdı kazimcan dan iyi değil boşuna aldik sene sonuna kadar oynar gider bonservisini almayız
Mata: çok diri gözüktü iyiydi
Yunus ve Yusuf: ikiside iyi degildi
Okan kocuk gene kötü gol yedi ilk gol özellikle
Gomis kötüydü bugün
Berkan torrera olivuera orta sahası oynar çoğu zaman
Mitso oynayamaz daha sakatlandı zaten
Baris Alper ile Kerem çok iyiydi ikisi de zaniolo baris ile forma rekabetine girecek
Muslera
Boey Abdul Nelson kazimcan
Torrera oliviera
Baris mertens Kerem
Icardi
As takım bu olur hoca maça göre torrera çıkarıp zaniolo alır

Güzel bir hazırlık maçı oldu. Zaniolo cidden çok büyük kalite, Romayı Avrupa şampiyonu yapan adam bize nasıl düştü cidden onur ve gurur güzel bir gol oldu ilerde yapacakları heyecan veriyor.. Boey, Oliveira ve Kerem oyuna girer girmez fark yarattı takım. Adekugbe ilk görüntü kesinlikle iyi, dinamik ve atlet oyuncu ama Kazımcan da harikaydı. Tebrikler takım Barış ve Berkan rotasyonda net iş görür. FB_IMG_1677431155936.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt