Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0-7 Fenerbahçe | MS | 7 Aralık | GSTV

Ezikler kadin futbolunda mac yenmisler. Yahu futbolcusu yöneticisi degisik degisik hallere giriyor 😂 Sen nelere kadirsin güzel Galatasaray'im. Koca koca inslarin hallerine gel. Allah akil fikir versin.

Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar ise yendiği büyük takımlarla övünürler.

Kadın takımını direk kapatalim.
Böyle rezillik olmaz.

Sude denilen 1,50 cüce nın de lisansı yırtılmalı. Yav o boyda kaleci olunur mu yhaut.

Son düzenleme:
Kuslara kizanlari anlamiyorum. Sanki biz bu skoru alsak onlarla dalga gecmeyecektik. Bu rezilligin tek sorumlusu futbolun f sinden anlamayan kadin futbolcularla takim kuran Burak Elmas ve yonetimidir. Baska suclu aramaya gerek yok.

25 tane atsak gram umurumda olmazdı , şunu umursayanları da anlamıyorum. Bu branşı açmak zaten başlı başına hata orası ayrı da kalite olarak izlemeye 5 dakika bile dayanılamayacak bir şeye takılıp üzülmemenizi tavsiye ederim. Şunu kullanıp dalga geçecek andavallar zaten ciddiye alınacak tipler değiller , en son ne zaman bir başarı kazanmış taraftarı oldukları kulüp sorsan uzun uzun düşünmeden cevap bile veremezler. Bunlardan dost falan olmaz , hele fanatiklikten ve GS kompleksinden kudura kudura gezen başkanlarından hiç dost olmaz.

Kuslara kizanlari anlamiyorum. Sanki biz bu skoru alsak onlarla dalga gecmeyecektik. Bu rezilligin tek sorumlusu futbolun f sinden anlamayan kadin futbolcularla takim kuran Burak Elmas ve yonetimidir. Baska suclu aramaya gerek yok.
Kardeş dostluk maçının skoru ile övünecek kadar küçülmemeli. Kaldı ki 5. Dk kırmızı görmüş takım TD unun takımı sahadan çekmemesi saçma.

dünkü mac tüm türkiyenin özeti malesef

acin eksideki yorumlari okuyun ya da fb tarafindan gelenleri

kadina siddete karsi düzenlenen mac sonrasi, zayif bir rakibinle dalga gecmeyi anca türk veya arap yapardi

medeni bir ülkede böyle asagilik seyler göremezdiniz

bir kez daha bu insanlarla ic ice yasamak zorunda kalmadigima mutlu oldum

Durduk yere suyun karşı tarafına laf verdik. Niye böyle bir maça kalkışırsın, sana ne farkındalıktan.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak elmas'ın Galatasaray'a ihaneti olan maç.. Bu hain biraz daha kalsaydı Galatasaray diye bir kulüp olmayacaktı. Ucuz atlatmışız.

Bu maç burak elmas'ın ali koç'a hediyesidir. Bu adam kulüpten ihraç edilmeli ve bir daha kulübün kapısından içeri sokulmamalıdır.

Üst Alt