Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-1 Vorwärts Steyr | MS | 21 Temmuz - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-1 Vorwärts Steyr | MS | 21 Temmuz

Umut Bulut artık mücadele de etmiyor, tam rakibin stoperi, ön liberosu gibi oynuyor, hele bir pozisyonda topu kontrol edeyim derken havaya kaldırışı vardı ki of. Felaket ya.

Benim en çok beğendiğim olay yerden oynama disiplininden çok kopmadılar. As takımda bu şekilde yerden tek paslarla oynarsa gerçekten çok keyifli maçlar izleriz. En azından top bizde kalır. Havadan at geri gelsin olmaz...

genclerı cok begendım sol bek emre tosun cok ıyıydı tek topu sağlam oynuyor tellesı yedeklese acaıp rahatlatır kadroyu

bırhan da salıh ucan havası sezdım cok kalıte orta saha olucak ınsallah keza Emrecan da gelıstırmıs kendısını

Hamit çok bitik bir oyun sergiledi ya.

Umut Bulut'da keza öyle.

Berk İsmail niyeyse bana oynadığı hiçbir maçta umut vermiyor, çok pasif bir oyun ortaya koyuyor.

Amrabat bence gayet iyiydi, sol da Emre Tosun'u beğendim. Emre Can'ın müdahaleleri de çok yerinde, Koray sağlam bir görüntü çizdi. Umut Gündoğan çok iyiydi. Birhan umutlandırdı beni. Bruma üzerinde ki tedirginliği atamamış gibi geldi bana ki normaldir ben bile top ayağına geldiğinde bir şey olacak diye korkuyorum ama atlatır.

Furkan bence vasattı.

Peki duran toptan gol yeme hastalığını nasıl çözeceğiz ? Zaten öncelik belli, önce rakip vuruyor, rakip vuramazsa kimse vuramıyor, en son belki Melo ya da Drogba vuruyordu geçtiğimiz sezonlarda. Drogba yok artık. Melo da her topu çıkarmak zorunda değil. Artık şu adam paylaşımı olayını, nerede durulması gerektiğini, sabit değil hareketli olmanın gerektiğini söylesin hoca oyunculara.

Emreç oyuna bile girmedi. Gidici sanırım. Sadece bu maç özelinde değil umut g, furkan hatta birhan bile bunun önünde şu an.

Tepetaklak

Eray da gerçekten kaleci falan değil, Mehmet Bölükbaşı vol. 2 adeta.

Sinan gelsin artık. Önümüzdeki maç yine Hamit sağ bek, Umut forvet, Eray da kaleci olsun da yetersizlikleri iyice çıksın ortaya.

Benim en çok beğendiğim olay yerden oynama disiplininden çok kopmadılar. As takımda bu şekilde yerden tek paslarla oynarsa gerçekten çok keyifli maçlar izleriz. En azından top bizde kalır. Havadan at geri gelsin olmaz...

Evet ama maalesef yerden nasil oynayacaklarini bilmiyorlar henuz. Bosuna degil Prandelli bunlara el topu oynatmis. Savunmadan hucuma cikarken orta sahada cok kopukluk var, bos alanlara yeterince hareket yok, takimin yarisi ileride, yarisi geride bekliyor, ha babam geri pas yapiyorlar o yuzden. O sorunu cozup cok daha hizli bir sekilde rakibin yari sahasina yerlesmemiz lazim.

Berk İsmail Ünsal'ın koşuşu aynı Umut Bulut.İnşAllah yeteneği benzemez.

Böyle bir pivot santrafor havalarına girmiş, sırtımı koyayım falan gibilerinden... 438432943894389 fırın ekmek yemesi lazım, maalesef çok silik hiç ışık yok.

Genç diyorsun, mücadele edip pres falan da yapmıyor hiç.

Galatasaray'ın altyapısından çıkan forvet böyle olmamalı.

Mücadele oyuncu karakteriyle alakalı bence.Eğer karakterinde yoksa yaşı 25 de olsa enerjisi full de olsa yapmaz.

Böyle bir pivot santrafor havalarına girmiş, sırtımı koyayım falan gibilerinden... 438432943894389 fırın ekmek yemesi lazım, maalesef çok silik hiç ışık yok.

Genç diyorsun, mücadele edip pres falan da yapmıyor hiç.

Galatasaray'ın altyapısından çıkan forvet böyle olmamalı.

Lig maçında oynadığın da kendini az buçuk belli etmişti.İlk hazırlık maçı,diğerlerini de görmek lazım.Şimdi saydırmak olmaz.:D

Ligdekinden çok farklı gelmedi işte bana, neyse görelim benim pek beklentim yok.

Ligte oynadığı maçlarda bana gayet iyi yetenekli gelmişti.Bilmiyorum yanlışta analiz veyahu gözlemlemişte olabilir.Bekleyip görmek lazım.Diğer gençlerimiz de baya yetenekli.Yanlız bizim topçular çokmu fizikli yoksa yayından dolayı yanlışmı görüyordum.?

Ligte oynadığı maçlarda bana gayet iyi yetenekli gelmişti.Bilmiyorum yanlışta analiz veyahu gözlemlemişte olabilir.Bekleyip görmek lazım.Diğer gençlerimiz de baya yetenekli.Yanlız bizim topçular çokmu fizikli yoksa yayından dolayı yanlışmı görüyordum.?

Yayındanmış. Birhan yayında yetişkin adam gibi gözürken demin bir resimde incecik çocuk olarak ortaya çıkdı

Üst Alt