Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 3-2 Ried | M.S | 14 Temmuz

Daha cok acigi var adamin maalesef.
Ama sunuda belirtmek gerekiyor. Adamin yanindaki stoper lider profili oldugunda nasil olur bakmak gerekir bide.
chedjou lider profili bir stoper degil sonucta. Yanindan örnek lilledeki gibi rami gibi lider bir stoper olunca nasil olur merak ediyorum ki o dönem baya iyimis.
Sonra zaten Rami lilleden ayrildi lille gol yeme makinesine dönüstü resmen.
Stoper tandemi fiyasko bizde en basdan. Yani direk chedjouda sucda aramakta yanlis olur aslinda.
Kademe cizigisini ayarlamasinda düzene sokacak yanina adam koy öyle yorum yapalim bide ama nerdeee
lider stoper alin diye diye dilimde tüh bitti urfiden beri.
ben bireysel hatalardan bahsediyorum. Yanına lider bir stoper de gelse değişmez, birazcık hızlı bir adam çok kolay çalım atabiliyor chedjouya
yine aynı şekilde ayağının altından top kaçırmalar top sektirmeler, bunlar geçen sene göze batanlar.

Sinan adina cok üzülüyorum ya, bu adam ne etti sana Hamza?

Dandik hazirlik macinda bile 90 dakika oynatmiyorsun. Senin sorunun ne Allah askina? Bana biri bunu izah etsin Olcan 90 dakika oynayabiliyor da o göbege ragmen ama Sinan niye oynayamiyor?

Souza Emre den iyi mi?

Serefsiz köpegin teki Emre ama fit olan bir Emre bu ülkenin en iyi orta saha oyuncusudur.

Dogruya dogru. Selcuku falan donunda sallar Emre.

emre sık sık sakatlanıyordu ve karakteri bozuk oldugundan cezalar alıyordu ..
souza şu an emre'den çok katkı verecek potansiyele sahip bir adam göreceksiniz.
umarım carole de böyle olur.

Sercanin bazi konstrasyon hatalari bulunuyor, ama bir 2011/2012 sezonunu acarsak, ve attigimiz gollere bakarsak, kisitili süre oynamasina ragmen, attigimiz cogu kombinasyon sonucu gollerde bir payi vardi. Yani iki üc adim ileriye düsünebiliyor... Bunun üzerinde birde temposu olan bir oyuncu.
Ben Umut yerine, 10 kere tercih ederim.

Umut yerine bende tercih ederim.Hatta bu umut yerine kim olsa kabul edebilirim sanirim :)

göbekli olcan 90dk sahada kalır normaldir zira arkasında trabzon çetesi var ve hamza onlardan korkuyor sinan ise oyundan alınır zira garibanın arkası yok .
türkiyede futbol böyle bir şey.

emre sık sık sakatlanıyordu ve karakteri bozuk oldugundan cezalar alıyordu ..
souza şu an emre'den çok katkı verecek potansiyele sahip bir adam göreceksiniz.
umarım carole de böyle olur.

Souza tamamen kapali bir kutu, kimse tanimiyor etmiyor. Dedigin gibi Emre sakatlanmadigi sürece, yani oynadigi sürece hep katki veriyor. Karakteri bozuk falan, adami iste korudular Fener de o kadar.

Az bile ceza aldi Fener kariyeri boyunca. Irkcilik yapti ya 3 ya da 4 mac verdiler adama, komedi resmen. Melo Twitter da bir fotograf retweetledi diye 2 mac aldi. Neyse baska yerlere cekiyorum konuyu.

Bakalim görelim ne yapacak bunlar. Acayip ofansif kadro oldu. Uzun zamandir bu kadar ofansif kadrolari yoktu. Topal hammal olur bu takimda, öbürlerinin aciklarini kapatacagim diye 3-4 yas yaslanir vallah.

ben bireysel hatalardan bahsediyorum. Yanına lider bir stoper de gelse değişmez, birazcık hızlı bir adam çok kolay çalım atabiliyor chedjouya
yine aynı şekilde ayağının altından top kaçırmalar top sektirmeler, bunlar geçen sene göze batanlar.

lider stoper olunca yani ciddiden kalitesinden bu sorun olmaz okadar. kademe kapatmasini ayarlayan birisi olur ayni zamanda chedjounun bu sayif noktasini hesaba katarak.
orta saha ile köprüyü kuran birisi olur ve böylelikcede takim savunmasida devreye girer ki bir birde okadar kalmaz chedjou.
Cok iyi asker degil chedjou bencede ama yinede.
Mesela bülent korkmaz muthis askerdi ve popescu muthis liderdi.
Semihde iyi asker ki bunu urfi zamaninda gördük yeterki yanina lider profili birisini yerlestir.

Abov Carole başkan ne yapmış öyle o bitiricilik ne o pozisyona forvetlerimiz girse biri ayağından açar biri üstüne vurur Baros gibi bitirmiş mübarek defansı nasıldı beyler?

Abov Carole başkan ne yapmış öyle o bitiricilik ne o pozisyona forvetlerimiz girse biri ayağından açar biri üstüne vurur Baros gibi bitirmiş mübarek defansı nasıldı beyler?

messiyi hatirlati bana o vurusu nedense :D

DIPNOT: Oyunculari kesinlikle kiyaslama yapmadim. Simdi messi kim carole kim diyenler cikmadan piyasaya yazayim dedim.

Yalniz bizim altyapida yillardir cok pis torpiller dönüyor.

Cikan rezilleri görüyoruz iste. Bu Erayi Altyapida barindiran adami köprüden atacaksin. Insan bu kadar mi kör olur, bu kadar mi futboldan anlamaz.

Futbolla ilgisi alakasi olmayan bir adama su Erayin bir macinin yarim saatlik bir bölümünü göster bunun ne kadar yeteneksiz biri oldugunu söyler sana.

Bizimkiler de koca sezona bu karpuz bile tutamayan capsiz ile girecek böyle giderse.

Ayrica o bugünkü oynayan yeteneksize deginmedim bile. Cöplük gibiyiz masallah.

messiyi hatirlati bana o vurusu nedense :D

DIPNOT: Oyunculari kesinlikle kiyaslama yapmadim. Simdi messi kim carole kim diyenler cikmadan piyasaya yazayim dedim.
Biz Messi bilmeyiz Galatasaray'ın gerçek evlatlarından biri olarak örneği de kendi içimizden buluruz:D Heyt be verin bayrağı dikeyim papazın çayırına şaka bi yana Baros reyizin hakkını yemeyelim temiz çalışan bir katildi.

Hayir laf atiyonuz da bari duzgun atin. Genc potansiyel gosteren adama ne zaman laf ettik.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt