Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-2 Kasımpaşa | MS | 10 Temmuz | D Smart - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
30 maçı boşver son 2 aya bak sen. Mart'tan önce sağlıklı bir Emre Akbaba göremedik hiç. Mart'tan sonra adam ciddi süre bulmaya başladı. Denizli'deki penaltıyı atsaydı hatta Mart sonrası 6 gollük performansı olacaktı ve bir o kadar da kaçırmıştır. Adamı ben de beğenmiyorum. Sahada 90 dakika boyunca boş boş dolandığını kabul ediyorum ama sağlıklı bir Emre Akbaba seni her zaman hiç olmadık yerde pozisyona sokar. Bunu göz ardı etmek de yanlış bir düşünce bana göre.

Son 2 ayda da 10 macta 3 golu var. Akbaba'ya golcu demek golculere hakaret olur.

gol attı diye oyuncuyu yüceltme huyundan vazgeçemedik bir türlü

Yahu günümüz futbolunda kaldı mı böyle bir şey yaa

90 dk eli belinde ceza sahasının orlarda dolan, öyle herkes atar gol

Ondan sonra düzgün bir takım çıkıp da bunun yüzünden eksik oynayınca görüyoruz günümüzü

O zaman da desenize abi eksik olduğumuzdan adamlar ağzımıza sıçtı ama akbaba gol atıyor yav desenize

Adam yüzünden şampiyonluğu kaybettik hala daha hocayı korumak için algı yapmaya çalışanlar var

Denizlide penaltıyı da atsaydı ya madem
Takımı eksik oynatıp puan verdiğimiz maçlarda da atsaydı ya
Pas vermekten aciz sahada ruh gibi dolanırken yenildiğimiz maçlarda da atsaydı ya

Adam gibi koşar, adam gibi oyuna katılır, adam gibi takım defansına katılır, toplu topsuz oyuna katılır, anca o zaman tamam affettiriyor kendini derim, gol attı diye affedecek değilim

Akşam akşam söylettiriyorsunuz bana

gol attı diye oyuncuyu yüceltme huyundan vazgeçemedik bir türlü

Yahu günümüz futbolunda kaldı mı böyle bir şey yaa

90 dk eli belinde ceza sahasının orlarda dolan, öyle herkes atar gol

Ondan sonra düzgün bir takım çıkıp da bunun yüzünden eksik oynayınca görüyoruz günümüzü

O zaman da desenize abi eksik olduğumuzdan adamlar ağzımıza sıçtı ama akbaba gol atıyor yav desenize

Adam yüzünden şampiyonluğu kaybettik hala daha hocayı korumak için algı yapmaya çalışanlar var

Denizlide penaltıyı da atsaydı ya madem
Takımı eksik oynatıp puan verdiğimiz maçlarda da atsaydı ya
Pas vermekten aciz sahada ruh gibi dolanırken yenildiğimiz maçlarda da atsaydı ya

Adam gibi koşar, adam gibi oyuna katılır, adam gibi takım defansına katılır, toplu topsuz oyuna katılır, anca o zaman tamam affettiriyor kendini derim, gol attı diye affedecek değilim

Akşam akşam söylettiriyorsunuz bana

kimle kavga edion
1 renktaşımız golcü olduğundan söz etmiş o bile sahada boş boş dolaşıyor demiş
olmayan msjlara cvp yazmışsın

30 maçı boşver son 2 aya bak sen. Mart'tan önce sağlıklı bir Emre Akbaba göremedik hiç. Mart'tan sonra adam ciddi süre bulmaya başladı. Denizli'deki penaltıyı atsaydı hatta Mart sonrası 6 gollük performansı olacaktı ve bir o kadar da kaçırmıştır. Adamı ben de beğenmiyorum. Sahada 90 dakika boyunca boş boş dolandığını kabul ediyorum ama sağlıklı bir Emre Akbaba seni her zaman hiç olmadık yerde pozisyona sokar. Bunu göz ardı etmek de yanlış bir düşünce bana göre.
Psv macini dusunuyolar ama Emre Akbaba 2 macta son dakikarda ayagi ile o toplari iceriye itelemeseydi.Ne psv dusuneceklerdi ne bisey.Bu kadarda acimasiz olunmaz be abi.Geldiginden beri hic sakatlik yasamasaydi belki hakk verirdim onlara.Bu adami yasadigi sakatlimlar falcao gibide degil 2 kere ayagi kirildi yeni yeni toparliyor kendini işte

Sikidika biraz fizik yapsa defans calişsa iyi bek olabilir

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tek bolge olarak baktigim vakit; fundemental yonden takimimiz defans bolgesinde son yillarda;
ujfa,
mariano
riera
nagatomo
turu profiller de verim aldik genelde....
bu oyuncularin ortak ozelligi ;ortak akillari idi kanimca(fundemental) ..bu denklemde baktigim vakit mevcut kadromuzda defans bolgesi ozelinde konusuyorum, bir tik marcao'yu ayirabilirim isik anlaminda bahsini ettigim minvale yonelik.

sekidika yumusak kalir bir cok yonden. oyun akli konusuna girmiyorum bile...cok cok eksik kanimca.

bize; profil olarak: bizim eski capone,perez, belcika millideki munier turu tarz oyuncu , veya mariano gibi profil lazim. her iki turde is yapar bizim gecmisten bugune ki dna'mizda....

*alparslan'i begenmedim. malesef.

*yunus bekledigim gibi basladi.

*ogulcan'in attigi goldeki pozisyonda- keske israr etseydik gecen sezon bi donem....
hoca daha efektif kullanmali kendisini, dar bir alanda kisitli birakmamali, ne kadar one yakin onde, o kadar efektif bir profil ogulcan kanimca.

arda'nin fundemental olarak en one cikan oyuncu. onde falcao verimli ve bilinen falcao olmasa da keza bu yonu one cikan 2.isim.... 3. babel, 4.marcao desek
ilk 11de en az 5 tane guclu fundementali olan isim olmali.
defans hattina yeni ujfa,mariano,capone ,nagatomo,riera sola yenileri bulunmali. mense fark etmez. profil bu tur olmali bence.

gedson ustteki listede 5.isim benim listemde.
falcao ayrilirsa fundemental 4e inecek misal.
arda yedek oynarsa geriye 3 kaldi..
babel de 11 cikmasi surpriz benim adima. kaldi 2
marcao-gedson.

ozetle; 3 tane ,en ustte belirttigim ozelligi olan oyuncu sart. gozlemledigim kadariyla......
transferde geri kalan gerekli oyuncular gorev adami olsa da olur. ama bu dedigim tur 5li saglam bir ust duzey takimda olmazsa olmaz adet,..kisa ve uzun vade yarisinda.....

maca donersek;
ilk yariyi begendim.
2.yarinin kapanis golu dakikasini begendim.
bireysel hata, kontrolsuz girisler, pozisyonel hatalar, gorev bolgesinde bulunmama, iletisimde gerekli sayida saha icinde olunulmamasi...ve daha nice eksiklik ve yetersizlik bu mac ozelinde gozlemlediklerim.

yukleme,kondisyon vs yuzunden tam istenilen seviye de degiller elbette ,bu da oyunlarini bireysel baz da performanslarini etkiliyor olabilir...
fakat az once bahsini ettigim noktalar, yer kaybetme,pozisyon hatasi, kontrolsuz giris,yeterli iletisim yapilmamasi , basit oyunu zora sokma vsvs onemli noktalar...

olymp macinda daha net fikir ednilebiliriz arti eksi olarak.

Ilk yariyi seyredemedim. Ikinci yarida 6 numarasiz oynqdik. Kasimpasa yine de bi sey yapamqdi. Iki pozisyonlari var diye hatirliyom biri penalti bi de fatihin kurtardigi karsi karsiya.

Ciguli orta sahanin ortasindan hatta kendi sahamizdan kimseyi bulmayan bi dolu 30 40 metrelik toplar atti. Atalay da yaninda refakqtci gibi dolandi durdu.

Cogunlukla hali sahadaki gotlu gobekli topcular yanlarina serpistirilmis tifillardan olusan bi kadro bombos bi 45 dk kosusturdulqr. Merak ediyom ne ogrenmis olabilir hoca bu yaridan.

Ilk yariyi seyredemedim. Ikinci yarida 6 numarasiz oynqdik. Kasimpasa yine de bi sey yapamqdi. Iki pozisyonlari var diye hatirliyom biri penalti bi de fatihin kurtardigi karsi karsiya.

Ciguli orta sahanin ortasindan hatta kendi sahamizdan kimseyi bulmayan bi dolu 30 40 metrelik toplar atti. Atalay da yaninda refakqtci gibi dolandi durdu.

Cogunlukla hali sahadaki gotlu gobekli topcular yanlarina serpistirilmis tifillardan olusan bi kadro bombos bi 45 dk kosusturdulqr. Merak ediyom ne ogrenmis olabilir hoca bu yaridan.
Arif isminin Akkini veriyorsun.birazda Ustadi analim

GSTVde 2. Yarıyı izledim en çok dikkatimi çeken ışık kaanın olgun oyunuydu sanki Alpaslan altyapı oyuncusu gibiydi .. Bir de Ali Yavuz dribblingleri fena değildi bu çocukta kesinlikle birşeyler var fiziği zaten süper lig seviyesinde bizde olmasa bile Anadolu kulüplerinde tutunabilir gibi geliyor..Denizli o leş kadrosuyla Ali Yavuzu oynatmadi işte böyle aptal takımlara verirsen oyuncunu gelişimi de aksıyor.

Üst Alt