Hazırlık Maçı | Galatasaray 5-0 Tuzlaspor | MS | 15 Ocak | GS TV - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 5-0 Tuzlaspor | MS | 15 Ocak | GS TV

Feguliye kesin para cezası,en sevdikleri para zaten bakın sonra nasıl oynuyolar,maymunu etmeyşn klübü araplara

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elbette fatih terim konusacaktir hic bir insan 4 4lük degil.
hasan sasta cok kontrölü kayipediyordu ama bu yüzden oyuncuyu hemen bitrimemek lazim.
sonucta oyuncumuz faydalanmasi gereken biziz.
Zaten bitirmiyoruz, sadece bu kacinci sefer oldugu icin dile getiriyoruz.
Bizim burada yazmamiz ile hic bir oyuncu bitmez ama o oyuncu akillanmaz ise Galatasarayin hedefleri bir an bitebilir.
Bir kere olsa aman dersin, hadi iki kere olsa olur böyle seyler dersin ama üc asagi bes yukari nerede ise oynadigi her macta olur ise yeter dersin.
Insallah bunu Fatih hoca gerektigi gibi ifade edecektir, yoksa bu adam bu hareketleri ile bizi yakabilir.

Ha bir de söyle düsün, simdi bu adama verilecek ayari yanlis verirsen bu sefer küsme tehlikesi var.
Neden, cünkü yaptigi ve son vermedigi bir yanlisi dile getirdigin icin.
Burada kendini sorgulamasi gereken oyuncudur, tepki verenler degil.

Son düzenleme:
Pardonda Feghouli Trabzon maçındaki hareketi dışında ne zaman böyle bir olaya karışmış(Ki oradaki ceza içinde hepimiz haksız ve yanlış dedik)sanki her maç bu tarz olaylar olmuş gibi lanse ediyorsunuz,Sıradan bir hazırlık maçında hamlesini ayarlayamayıp kontrolsüz dalmış hemen uçmuşsunuz.Şimdi düşündüm birde Akhisar maçında olmuştu galiba ki oradada Yumlunun yaptığı hareketler adamı tahrik etmişti ve Gomis bile yumruğu çakmıştı

Son düzenleme:
feghouliniin yaptıgı hazırlık maçı olsa da yanlısta,abartmanın lüzmu yok.şampiyonlar ligi maçı oynamadık,bu hareketlerini frenleyip futboluna bakacak ve büyük katkılar verecek.futbolcu bitirmeye ne heveslisniz ya.kıytırık bi hazırlık maçında bile yaygara koparıyosunuz.yasin ve sinan kurtarır bizi,cok beklersiniz.

Bizim burada yazmamiz ile hic bir oyuncu bitmez ama o oyuncu akillanmaz ise Galatasarayin hedefleri bir an bitebilir.
Bir kere olsa aman dersin, hadi iki kere olsa olur böyle seyler dersin ama üc asagi bes yukari nerede ise oynadigi her macta olur ise yeter dersin.
Insallah bunu Fatih hoca gerektigi gibi ifade edecektir, yoksa bu adam bu hareketleri ile bizi yakabilir.

Ha bir de söyle düsün, simdi bu adama verilecek ayari yanlis verirsen bu sefer küsme tehlikesi var.

Bence az yazmışsın,Taksim meydanında çarmıha gerilmeli.

Kadroda çok fazla boş oyuncu var. Hadi çoğunu biliyoruzda bu belhanda ve feg çok ciddi sıkıntı.

Şu takıma en az 3 transfer gerekliydi. Ama bunlar transfer falan yapmaz. Şampiyonluğuda ellerimizle veririz.
Dua edelim fenando, mariano ve Gomise birşey olmasın.Sene başında o kadar para harcanmasına rağmen 22 kişilik kadroda Sadece vazgeçilmez diyebileceğimiz 3,4 oyuncu varsa bu işte çok büyük sıkıntı var demekdir.

feghoulinin ben bu maç dısında böyle rakibe daldıgını da görmedim.trabzon maçında haksız yere atıldı zaten.konu kapanmıstır.

bu maça özel söylemiyorum kuzey afrikalı futbolcuların mental problemleri var. disiplinsiz ve vurdumduymaz tavırlar sergiliyorlar.gittik 2 tane birden aldık riske girdik umarım bu bize ders olmuştur.olan oldu artık ikisini de hizaya getirmemiz lazım verim almalıyız mutlaka

Faruk, sadece yasanani konusuyoruz, cünkü bu ilk degil.
Bu hareketi lig macinda yapsa hakem kirmizi verirdi ve birimiz bile bir sey diyemezdik.
Feghouli evet yazdigin gibi etkili bir oyuncu ve bunu bir kac macta gösterdi.
Ancak, bu tür hareketler yapip atilmasi ve sonraki maclarda olmamasi verdigi bu katkiyi baltaliyor.
Bunlara bir son vermesi lazim ve umarim vermesi gerektigini oyundan alinmasi ile anlamistir.
Yoksa kaybeden Galatasaray olacak ve bu görünen tehlikeyi dile getirmenin hic bir sakincasi yok.
Q7den yaptıklarının 50de 1ini falan yaptı herhalde, neyin mevzusu bu hala?

Bence az yazmışsın,Taksim meydanında çarmıha gerilmeli.
İlk önce yaptığın bu alıntı ve verdiğin alakasız cevap için teşekkür ederim.

Yazdıklarıma gelince, hem Feghouli özelinde yaşadıklarımız, gördüğü gereksiz kartlar, hem de özellikle Türkiye Ligin'de pek olmayan profesyonellik yüzünden oyuncuların çok kolay küsmesi, bunların hepsini gördük ve tecrübe ettik.

Ancak, yine Feghoulinin bu akşam yaptığı hareket için yazdığım mesajlarda da belirttiğim gibi, bu konuda en büyük şansımız soyunma odasında yumruklașma krizini bile başarılı bir şekilde yöneten Fatih Terim.

Bu yaşanmış olaylar üzerinden yazdıklarıma vereceğin bir cevap var ise buyur yaz, seve seve okumak isterim. Bunun dışında olan fikirlerini ise, yani Futbolun dışına çıkan fikirlerini, yine daha önce bir çok kez olduğu gibi, kendine saklamanı rica ediyorum.

Q7den yaptıklarının 50de 1ini falan yaptı herhalde, neyin mevzusu bu hala?
Ben sadece Feghouli özelinde yazdım, çünkü beklenti yüksek ama belli bir sıkıntısı var. Quaresma'nın bundan fazlasını yaptığını ben de biliyorum ama işte arada ki fark hakemler o adama kaç maçta bir kart çıkarıyorlar? Bize gelince ise kartların ne kadar kolay çıktığını hep birlikte bir çok maçta izledik zaten.

Son düzenleme:
Bilader ne boş yaptınız be. Adam lig maçında bişey yapmadı ki. Neyin eleştirisi bu. Anlamıyorum buradaki kafaları. Mahalle karısı gibiler.

Feghouli oyundan çabuk kopuyor. Fizik olarak hala yetersiz, fazla kiloları var. Zaten onun için çabuk sinirleniyor. Oyunda sürekliliği yok. Saman alevi gibi parlayan bir kaç pozisyon dışında hatırladığımız bir etkisi yok takıma. 17 maç geçti ama hala beklenen bir etki gösteremedi. Bence tepkilerin de asıl sebebi bu. Yoksa adam takır takır top oynasa, üst düzey mücadele etse katlanırsın. En kısa zamanda toparlanması dileğiyle...

bi trabzon maci birde bugün sert girdi hemen kasap yaptiniz adami.
tabiki uyari lazim ama kendinde farkina varmisin ayari kacirmamak lazim.

hem kötü oynayıp hem agresiflik yapıyorsa kulübü takmıyor demektir. Hoca dan şamarı yeyince aklı başına gelir umarım.

Onu bunu gectim Feghouli kariyer olarak iyice düsüse gecti, West Ham de tutunamadi bize geldi tekrar parlar dedik hala valencia da oynadi futboldan isik yili uzaklikta

Feghouli’nin bu macta ne yaptigini bilmiyorum, ama “1 degil 2 degil” diyenleri anlamadim. Neden bahsediyorsunuz? Trabzon macinda her ne kadar profesyonel olmasa da takim arkadasini korumak adina bir sey yapti, acikcasi hakem sureci iyi yonetse Feg’in basi yanmayacakti.

Ayrica bu konuda hatali oldugunu ve bir daha yapmayacagini da soyledi.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Üst Alt